Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Mehmet Altun:"İstenilirse Oluyor"

Mehmet Altun:"İstenilirse Oluyor"

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler odası başkanı Mehmet Altun Son günlerde tartışma konusu olan LPG fiyatlarıyla ilgili açıklama yaptı.

Giriş Tarihi: 6 Ekim 2016 Perşembe 15:00
Mehmet Altun:

Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler odası başkanı Mehmet Altun, fiyatı düşen LPG için, "Demek ki istenirse düşebiliyormuş dedi.

iŞTE aLTUN'UN YAZILI OLARAK YAPTIĞI O AÇIKLAMANIN TAM METNİ: 
"Başta OTOGAZ olmak üzere Motorin ve Benzin Türkiye'nin her tarafına göre Şanlıurfa da pahalı satılmakta idi.
Bu nedenle her kesimden haklı sitemler yapılıyordu. Şanlıurfa Türkiye'ye bağlı değilmi, Şanlıurfa'nın başka bir bayrağı mı vardı, Şanlıurfa Başka bir Cumhuriyetmiydi? İşte burada en büyük görev Sivil toplum kuruluşlarına düşüyordu, toplum haklı olarak "Sivil toplum kuruluşları para almaktan başka bir şey yapmıyor, sivil toplum kuruluşları ne işe yarar, ne yaparlar" diyordu. bazı sivil toplum kuruluşları bir şeyler yapmak için harekete geçmeye kalksa hemen birileri "Kafayı yorma, bişey çıkmaz, Boşuna uğraşisan, Başka işin mi yok, Git işine bak" gibi sözlerle azimlerini kırmaya çalışırlardı. Ama tüm bunlara aldırmayan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun ve yönetim kurulu üyeleri son olarak başta OTOGAZ olmak üzere pahalı satılan Motorin ve Benzin konusunda yaklaşık 20 gün önce basın açıklaması yaparak

"ŞANLIURFADA YÜREKLİ YETKİLİLER " aradığını söyleyen Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet ALTUN "Otogaz, Motorin ve Benzinin ilimiz merkezinde pahalı satılmakta olmasından dolayı Üyelerimizin yoğun şikayetleri vardı. Bu şikayetleri dile getirmek için Bu sorunu çözecek yürekli yetkililer aradığımı söyledim. Bu açıklamamızdan sonra başka sivil toplum kuruluşları ile el ele vererek yetkililerin harekete geçtiğini ve sonunun beklediğimizi gibi mutlu sonla yanı başarı ile sonuçlandığını gördüğünü açıklayan Mehmet ALTUN "Demek ki ilgilenilince oluyormuş.

Demek ki Şanlıurfa da "YÜREKLİ YETKİLİLER VARMIŞ" Başta petrol istasyonu sahipleri olmak üzere emeği geçen tüm Milletvekillerimize ve il Başkanımıza teşekkür ederiz. Şimdi bu uygulama ile önceden 2.57 TL ye satılan otogaz şimdi 1.99 TL ye düştü böylece üyemiz olsun veya olmasın otogaz kullanan herkese 100 TL otogaz aldığı zaman en az 20-25 TL faydamız oldu" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com