Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mehmet Ali Şahin; Akil İnsanlara bir şey olursa sorumlusu Bahçeli'dir VİDEO

Mehmet Ali Şahin; Akil İnsanlara bir şey olursa sorumlusu Bahçeli'dir VİDEO

Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Milli Birlik ve Kardeşlik çözüm sürecinde devreye giren 63 Akil İnsanlar heyetlerindekilerin başına bir şey gelirse sorumlusu MHP Lideri Bahçeli olacağını belirtti.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2013 Pazar 14:39
Mehmet Ali Şahin; Akil İnsanlara bir şey olursa sorumlusu Bahçeli'dir VİDEO

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Başkanlığı 8'inci Bölge Toplantısı Şanlıurfa'da düzenlendi. El Ruha Otel'de yapılan toplantıya; Avrupa Birliği Bakanı ve Baş müzakereci Egemen Bağış, AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, AK Parti Milletvekilleri ile çok sayıda partili katıldı. Toplantının açılışında konuşan Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, hükümetin çalışmalarını anlattı ve hükümet olarak güzel bir gelecek için çalıştıklarını söyledi. Türkiye Cumhuriyeti 90. kutlamaları için TBMM 23 Nisan'da olağanüstü toplanacağını belirten Şahin; “Bazı parti liderleri yine aynı sözcüklerle karamsar bir tablo çizecekler. Yine hayali konuşmalar yapacaklar. Ancak içinden geçtiğimiz bu süreçte 23 Nisan 1920'de bu topraklarda hakim olan o ruh birlik ve beraberlik heyecanına hepimizin ihtiyacı var” dedi.

Cumhuriyetin kurulmasının ardından Cumhurbaşkanı olan İsmet İnönü’den örnek vererek, ülkeye giydirilen cumhuriyet gömleğinin düğmelerinin yanlış iliklendiğini belirterek; “Biz AK Parti olarak bu gömleğin düğmelerini doğru iliklemek için çözüm üretiyoruz. Ancak bazıları şiddetle buna karşı çıkıyorlar. Devlet Bahçeli İzmir’de miting düzenliyor. İzmir'de düzenlenen mitingde 'Vur de vuralım, öl de ölelim' sloganlarının atıldı. Devlet Bahçeli ise akil insanları kast ederek; '63 aklı karışık bu sesten ürkmelidir' diyor. Şanlıurfa’dan ilan ediyorum ve basın da bunun takipçisi olacaktır. Kimi vurmak, kimi öldürmek için talimat vereceksiniz. Akil insanları hedef gösterdiniz. Akil insanların başına bir hal gelirse sorumlusu Devlet Bahçeli'dir. Militanlarına akil insanları hedef göstermiştir. Türkiye'nin bölünme riski neresi; Antalya mı, İzmir mi, Bursa mı bölünecek, o nedenle mi oradasınız. Kürtlerin yoğun olarak yaşadığı yerlerde bölüneceğini söylüyor. Ben buradan Devlet Bahçeliye bir çağrıda bulunuyorum. Bölünmeyi iddia ettiğiniz yerlerde gelin, bu bölgede konuşun. Diyarbakır da, Van da, Hakkari de konuşun. Bu bölgeleri Bahçeli kafasından silmiş. AK Parti 81 ilde var ve halkıyla bir olan bir parti olarak bu ülkeyi kimseye böldürmeyecektir. Bu ülkenin teminatı AK Partidir” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

EVET İçin Kapı Kapı Dolaşıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com