Advert
Advert
Advert

Mehmet Ali Erbil yine yakalandı

Mehmet Ali Erbil yine yakalandı
Mehmet Ali Erbil yine yakalandı

Çapkınlıklarıyla gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil, yine genç bir kızla yakalandı. Erbil, geçen hafta Cihangirde balık yediği Gizem Yurtoğluyla, Maslak TİM Show Centerda sergilenen Chicago müzikalini izledi. Locada baş başa romantik dakikalar geçiren ikili, müzikalin bitiminde kapıda bekleyen gazetecileri görünce panikledi. Peş peşe patlayan flaşlardan rahatsız olan ve aynı kareye girmek istemeyen Erbil ve Yurtoğlu, farklı kapılara yöneldi.

Akşam gazetesinin haberine göre, Mehmet Ali Erbil, sunuculuğunu yaptığı Miss Turkey 2008 yarışmasında üçüncü seçilen Gizem Yurtoğlu hakkındaki soruları yanıtsız bırakarak, Çapkınlığı gençlere, Şahan Gökbakara bıraktım. Onlara yakışır dedi. Konuyu değiştirmek için çaba sarf eden Erbil, Çarkıfelek programında yaptığı bir el hareketi nedeniyle RTÜK tarafından uyarılmasına anlam veremediğini söyledi. Ünlü şovmen, Çifte standart olduğuna inanıyorum. Diğer kanallarda her şeye izin veriliyor ama hep bizi takip ediyorlar diye konuştu.

NİŞANLISINDAN AYRILDI

ADI, 53 yaşındaki Mehmet Ali Erbille anılan 21 yaşındaki Gizem Yurtoğlu, geçen yıl milli futbolcu Ediz Bahtiyaroğluyla Ankarada nişanlanmıştı. Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi bölümünde okuyan Yurtoğlu, birkaç ay önce nişan atmıştı. Miss Turkey 2008de üçüncü olan güzel mankene, Emel Sayının torpile yaptırdığı iddiaları ortaya atılmıştı.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu