Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mehmet Ali Cevheri Siverek’te incelemelerde bulundu

Mehmet Ali Cevheri Siverek’te incelemelerde bulundu

ŞANLIURFA Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri Siverek’te bir takım inceleme ve ziyarette bulundu. Sabah saatlerinde İlçe’ye gelen Milletvekili Cevheri Siverek belediye başkanı Resul Yılmaz ve Ak Parti İlçe başkanı İlhan Çelik ile birlikte İlçe’nin Hürriyet ve Cumhuriyet caddelerinde bulunan esnafları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Giriş Tarihi: 24 Eylül 2016 Cumartesi 16:47
Mehmet Ali Cevheri Siverek’te incelemelerde bulundu


        
     Esnafların hoşgörü ile karşıladığı Cevheri Esnaf ziyaretlerinin ardından Belediye Başkanı ve İlçe kaymakamını makamında ziyaret etti.
     Ziyaretlerin ardından Beraberindekiler ile birlikte Eyyüp Cenap Gülpınar Gençlik merkezinde ilçe kaymakamlığı tarafından düzenlenen 15 Temmuz Şehitlerini anma programına katıldı.
    Programda konuşma yapan Cevheri şöyle dedi. “ Devletin kılcar damarlarına kadar girmiş bu örgüt, salt Türkiye’nin dış politikasını emperyalistlerin emmeleri doğrultusunda şekillendiremediği için, büyük Türkiye davasını engellemek için, bu hain kalkışmaya girişmiştir. 15 Temmuz şehitlerini saygıyla anıyoruz” dedi.
    Mehmet Ali Cevheri, daha sonra ilçe Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan çok amaçlı hizmet evlerini ve tesislerini ziyaret ederek. Siverek belediyesi tarafında restorasyon çalışmaları tamamlanan Tarihi hummanlar evini gezdi. İlçedeki temaslarına devam eden Cevheri Belediye başkanı Resul Yılmaz ile birlikte bahçeli evler mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.  Siverek’lilerin ilgi gösterdiği Milletvekili Cevheri gün boyu ilçede temaslarını sürdürdü.
  İlçe’de yapılan tesis ve çalışmaları inceleyen Cevheri İlçe belediye başkanı Resul Yılmaz’a teşekkür etti.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Hilvan'da Yeni Anayasa Bilgilendirme Toplantısı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com