Advert
Advert
Advert

MEHMET AKYÜREK CEYLANPINAR’DA

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek seçim çalışmaları kapsamında Ceylanpınar’a gitti. Akyürek, 1 Kasım’ın Türkiye’nin geleceği olduğunu söyledi.

MEHMET AKYÜREK CEYLANPINAR’DA
MEHMET AKYÜREK CEYLANPINAR’DA


AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek Ceylanpınar’da ilk olarak AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Mehmet Akyürek’i AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Gültekin, Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Parti teşkilatı ve çok sayıda vatandaş karşıladı.
Burada partilere ve vatandaşlara bir konuşma yapan Akyürek, “Biliyorsunuz seçim startı verildi burada 25 günlük bir zamanımız var.  1 Kasım Türkiye’nin geleceğidir. 1 Kasım AK Parti’nin Allah’ın izni ile sizlerin zaferi olacaktır. Çünkü Türkiye’nin durumunu bu dört aydır görüyorsunuz. 4 ay içerisinde dolar nereye çıktı. Askerimiz ölüyor, polisimiz ölüyor, vatandaş ölüyor. Bu duruma Türkiye’nin Allah’ın izni ile 1 Kasım’da çok güzel bir ders verecektir.  Herkese diyecek ki; Bakın biz Türkiye Cumhuriyeti’nin bayrağının altında yaşıyoruz.  Bu zaferi almamız için birlik beraberlik olması lazım” dedi.
Akyürek daha sonra beraberindeki partililerle beraber Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü Ceylanpınar İşletmesi’ne gitti. Akyürek, tarım işçileri ile sohbet ederken işçilerle beraber yemek yedi. Akyürek, daha sonra Ceylanpınar esnafını ziyaret etti. Ceylanpınar’da iş yerlerini dolaşan Akyürek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Mehmet Akyürek, 1 Kasım seçimlerinde AK Parti’ye destek verilmesini istedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu