Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Mehmet Akif İnan Hastanesi başhekiminin tayini Hacettepe'ye çıktı

Mehmet Akif İnan Hastanesi başhekiminin tayini Hacettepe'ye çıktı

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi – Başhekimi Doç.Dr. Mehmet Gülüm; Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Doçent kadrosuna atandı.

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2015 Pazartesi 19:09
Mehmet Akif İnan Hastanesi başhekiminin tayini Hacettepe'ye çıktı

 Gülüm; Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticiliği – Başhekimliği ve Şanlıurfa Tabip Odası Başkanlığı görevinden ayrılacak.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi – Başhekimi Doç.Dr.Mehmet GÜLÜM Hastane Yöneticiliği görevine başlamasının yıl dönümü nedeni ile Hastane yönetici ve personellerinin katılımı ile değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi.

Hastaneye bir yıl içinde yapılan hizmetleri slayt eşliğinde sunum yapıldı.

Toplantının sonunda Başhekim Gülüm Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesine Doçent olarak atamasının yapıldığını ve görevinden ayrılmak zorunda kaldığını söyledi.

Görev yaptığım sürede Mülki İdare Amirlerimiz, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yetkilileri, Sivil Toplum örgütlerinin yetkilileri başta olmak üzere Sağlık Kurum ve Kuruluşları ile Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğinin desteklerini gördük. Hastanemizin halkımıza daha iyi hizmet etme noktasında tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalıştık.

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yöneticisi – Başhekimi Doç.Dr. Mehmet GÜLÜM; 21 yıldır Şanlıurfa’da, Şanlıurfa’lı bir hekim olarak görev yapmaktayım. Bu memlekete çok şey borçluyum şu anda sadece görev yetkilerimden ayrılıyorum Şanlıurfa benim doğduğum, büyüdüğüm, örf, adet ve kültürüne sahip olduğum şehir kelimeler kifayetsiz kalıyor.

Mesai arkadaşlarımla görüşmeye devam edeceğim Urfa sevdalısı olan Urfalı kardeşinize haklarınızı helal etmenizi istiyorum benden yana hakkım sizlere helal olsun dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com