Advert
Advert
Advert

Mehmet Akif İnan anılacak

Memur-Sen Kurucu Genel Başkanı, Merhum Şair-Yazar Mehmet Akif İnan, 6 Ocak 2012 Cuma Günü, ölümünün 12. yıl dönümünde sevenleri tarafından anılacak.

Mehmet Akif İnan anılacak
Mehmet Akif İnan anılacak

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi, Memur Sen Şanlıurfa Şubesi ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesi tarafından düzenlenen ortak bir programla anılacak.
6 Ocak 2012 Cuma günü sendikacılığının yanı sıra şair, yazar ve eğitimci kimlikleriyle tanınan Mehmet Akif İnan için saat 10.00’da önce mezarı başında anma töreni gerçekleştirilecek. Anma etkinliği aynı gece saat 19.30’da Esentepe’de Şanlıurfa Belediyesi Nikâh ve Konferans Salonunda düzenlenecek törenle devam edecek. Salonlun girişinde, üzerinde merhum İnan’ın yazdığı şiirlerinden beyitlerin yar aldığı birkaç fotoğrafından oluşan Resim Sergisi düzenlenecek. Sergi sonrasında merhumun kardeşi Opr.Dr. Ahmet İnan, TYB Genel Başkanı İbrahim Ulvi Yavuz, Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve Şanlıurfa Valisi Celaleddin Güvenç’in açılış konuşmalarının ardından "Sivil Toplumun Önemi" konulu bir panel düzenlenecek. TYB Vakfı Başkanı Mehmet Doğan’ın yöneticiliğini yapacağı panele, TYB Vakfı Başkan Yardımcısı Ahmet Fidan, Hah İş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan, şair-yazar Recep Garip panelist olarak katılacak.
www.balikligol.com


Programa, Şanlıurfalıların ve merhumun yakınları ile sevenlerin yanı sıra sendikacılar, yazar ve şairler, Memur Sen Konfederasyonu Başkanı Ahmet Gündoğdu da katılacak.


Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!