Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Mehmet Akif İnan anılacak

Mehmet Akif İnan anılacak

Memur-Sen Kurucu Genel Başkanı, Merhum Şair-Yazar Mehmet Akif İnan, 6 Ocak 2012 Cuma Günü, ölümünün 12. yıl dönümünde sevenleri tarafından anılacak.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2012 Salı 11:19
Mehmet Akif İnan anılacak

Şanlıurfa Valiliği, Şanlıurfa Belediyesi, Memur Sen Şanlıurfa Şubesi ve Türkiye Yazarlar Birliği (TYB) Şanlıurfa Şubesi tarafından düzenlenen ortak bir programla anılacak.
6 Ocak 2012 Cuma günü sendikacılığının yanı sıra şair, yazar ve eğitimci kimlikleriyle tanınan Mehmet Akif İnan için saat 10.00’da önce mezarı başında anma töreni gerçekleştirilecek. Anma etkinliği aynı gece saat 19.30’da Esentepe’de Şanlıurfa Belediyesi Nikâh ve Konferans Salonunda düzenlenecek törenle devam edecek. Salonlun girişinde, üzerinde merhum İnan’ın yazdığı şiirlerinden beyitlerin yar aldığı birkaç fotoğrafından oluşan Resim Sergisi düzenlenecek. Sergi sonrasında merhumun kardeşi Opr.Dr. Ahmet İnan, TYB Genel Başkanı İbrahim Ulvi Yavuz, Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve Şanlıurfa Valisi Celaleddin Güvenç’in açılış konuşmalarının ardından "Sivil Toplumun Önemi" konulu bir panel düzenlenecek. TYB Vakfı Başkanı Mehmet Doğan’ın yöneticiliğini yapacağı panele, TYB Vakfı Başkan Yardımcısı Ahmet Fidan, Hah İş Konfederasyonu Başkanı Mahmut Arslan, şair-yazar Recep Garip panelist olarak katılacak.
www.balikligol.com


Programa, Şanlıurfalıların ve merhumun yakınları ile sevenlerin yanı sıra sendikacılar, yazar ve şairler, Memur Sen Konfederasyonu Başkanı Ahmet Gündoğdu da katılacak.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com