Advert
Advert
Advert

medya

medya
medya

İNTERNETHABER.COM- Kanal Dnin yeni yayın dönemindeki en iddialı dizisi Fatmagülün Suçu Ne? ilk bölümüyle dün akşam ekranlara geldi.Beren Saatin canlandırdığı köylü kızı Fatmagülün tecavüze uğradığı sahne çok tartışılacak. Ay Yapım imzalı dizi hafızaları allak bullak eden tecavüz görüntüleri eşliğinde reyting savaşına iddialı bir giriş yaptı. 

BALLANDIRILARAK SUNULDU

Doğan grubu gazeteleri o sahneyi nefes kesti, izleyici ekran başına kilitlendi gibi yorumlarla sundu. Ancak madalyonun bir de öteki yüzü var.

4 DAKİKA SÜRDÜ

O anlar izleyenlerin psikolojisini bozacak türdendi. Yaklaşık 4 dakika süren görüntü ekran başındakileri şoke etti. Prime time kuşagında çocukların, gençlerin ve hatta ailece diziyi izleyenlerin televizyon başında olduğu bir saatte, bu sahnenin bu denli detaylı ve uzun süre verilmesi tartışılacak gibi. 

Beren Saatin dizinin bu ilk bölümüdeki tecavüz sahnesi için eğitim aldığı haberleri medya yer almıştı. Yönetmen Hilal Saralın bu sahneleri Çeşmede ıssız bir koyda 7 ayrı planda çektiği öğrenildi.

BU HABERCİLER TÜRKİYEYİ KUŞATTI
BU SİTE GERÇEKTEN BAĞIMLILIK YAPIYOR
BUGÜN VE HERGÜN DOYA DOYA SPOROKU
BU SORULARIN CEVABINI BİLİYOR MUSUNUZ?
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
CELAL SUNAK     2014-06-25 ÇOK DOĞRU bELEDİYE BAŞKANIMIZ CELALETTİN BEY DÜRÜS BİR BAŞKAN ONU DA HARCAMAYIN...
İbrahim YÜCE     2014-06-25 Çok güzel ve isabetli tespitler yapılmış...Çok doğru Hatipoğlu alındıktan sonra Büyük Şehir Belediye Başkanı Neokoncu Fetoşçuların hedefi olacak...Önlem almak gerekir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
Sığınmacı Konusunda Dünyaya Seslendi: Sorumluluk alın
 Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!
Erdoğan'dan Avrupa'yı tedirgin eden hamle!