Advert
Advert
Advert

Meclis Üyesi Yetim'den görkemli seçim bürosu açılışı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi (Karaköprü) Meclis Üyesi Sabri Yetim görkemli bir organizasyon ve katılımla AK Parti Milletvekili Adayı Faruk Çelik adına seçim bürosu açtı.

Meclis Üyesi Yetim'den görkemli seçim bürosu açılışı
Meclis Üyesi Yetim'den görkemli seçim bürosu açılışı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi (Karaköprü) Meclis Üyesi Sabri Yetim 1 Kasım'da yapılacak milletvekili seçimleri için mensubu olduüu partisi için sigorta bölgesinde seçim bürosu açtı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski bakanı Şanlıurfa AK PArti Milletvekili Adayı Faruk Çelik adına açtığı seçim bürosu miting havasında yapıldı.

Milletvekili adayları Kasım Gülpınar, Mahmut Kaçar, Mehmet Ali Cevheri, Büyükşehir Belediye Başşkanı Nihat Çiftçi, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, ŞAnlıurfa Eski belediye Başkanı Uğur Esat Akgöl, Akşemsettin, Akabe, Süleymaniye, Direkli mahalle sakinleri ve mersavi aşireti üyeleri yoğun ilgi gösterdi.

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

 

Seçimlerin parti seçimi değil, varolma seçimi olduğunu belirten Sabri Yetim; "Yeni yüzyılın selahaddini eyyübisi olan Recep Tayip erdoğan ve davasına sahip çıkılacak bir seçimdir" dedi.

Selamlama konuşması yapan İl Başkanı Zeynel abidin Beyazgül ise teşkilat olarak seçimlerde yüzakıyla çıkmak istediklerini belirterek seçimin önemine değindi. 

Milletvekili KAsım Gülpınar ise maddi yatırımların yanında manevi yatırıma değindi. Gülpınar, gençliğin imanı ve ihlasının üzerinde durdu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat çiftçi ise kırsala yapılan yatırımlara değinerek; Süleymaniye ve akabe arasında bulunan Karakoyun deresinin iki kenarında yeni yollar açmak istediğini belirtti.

Yoğun bir tempoda çalıştıklarını belirten Bakan Faruk Çelik ise genel sitasettin kililtlendiğini belirtti. 12 bin yıllık göbeklite!ye turistin gelmediği, ortellerin boşalmaya başladığı ve fabrikaların durduğunu söyledi.

Çelik, 1 Kasım seçimlerinin tekrar huzur getireceğine inandığını belirterek, bu davaya ve ülkeye sahip çıkmalarını söyledi. 

haber: Ömer ASLAN / www.balikligol.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu