Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Meclis karar aldı; Akçakale cezaevi yapılacak

Meclis karar aldı; Akçakale cezaevi yapılacak

Şanlıurfa İl Genel Meclisi bugün aldığı kararla Şanlıurfa Akçakale ilçe cezaevi sorunu çözdü.

Giriş Tarihi: 6 Eylül 2012 Perşembe 17:52
Meclis karar aldı; Akçakale cezaevi yapılacak

Şanlıurfa İl Genel bu sabah Mustafa yavuz Başkanlığında Eylül 2012 birleşimde yaptığı toplantıda, Şanlıurfa Akçakale ilçe cezaevi sorunun çözülmesi için karar alarak, İlçe Cezaevinin yapılması için Özel idareye ait araziyi Maliye hazinesine devir kararını aldı.

İl Genel Meclis Müdürü Fethi Yaban'ın bir önceki toplantıya ait tutanak özetini okuması ve meclis üyelerinin verdikleri dilekçelerinin kabulünden sonra Komisyonlarda gelen raporlar görüşüldü.

İl Genel Meclisi, mülkiyeti Özel idaresine ait Kurtuluş mahallesinde bulunan 340 m2 lik tarihi tescilli evin, Türkiye İsrafı önleme Vakfı Şanlıurfa Mikro Kredi şubesinin faaliyetlerini yürütmek üzere protokol hükümleri dahilinde tahsisine karar verdi.

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, devam eden meclis görüşmelerinde Şanlıurfa için her ay önemli kararların Meclis üyeleri tarafından alındığını ifade ederek; “Meclisimizin değerli üyeleri, kurumlarımızdan gelen ve Şanlıurfa'yı yakından ilgilendiren her projeyi destekliyor. Bugün Akçakale ilçesine yapılması planlanan Cezaevinin arsa sorunu ve Mikro kredi şubesinin faaliyet göstereceği mekanın sağlanması için oy birliği ile karar aldık, çalışmalarımızı sürdürüyoruz' dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com