Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Mavera Gençliği

Mavera Gençliği

Şanlıurfa’nın gençliği hizmet için Mavera dedi ..

Giriş Tarihi: 23 Nisan 2015 Perşembe 11:55
Mavera Gençliği

Mavera Gençliği kendilerini böyle tanımladılar;

“Birkaç arkadaşın bir araya gelip kendi aralarında kiraladıkları bir dairede dini sohbetler etmeye başladılar. Bu sohbetlere katılım gün gittikçe çoğalmaya başladı. Çevresindeki tanıdık gençlerin değişiminde etkili olan bu yeni sosyal ağ gurubunun normal hayattaki adı olan MAVERA’yı dikkate alan esnaf da ekonomi yardım yapmakta geri durmadı ve bu gurubun kiraladıkları evi çekip düzenlediler. Peki, nedir bu MAVERA?

“MAVERA” bir şeyin görünmeyen asıl yüzü yani ahiret, öbür dünya...

Mavera adı altında haftanın belli günlerinde toplanıp dini sohbetler eden gençlerin tek bir ortak yanı var: “Günümüz şartlarının getirdiği sosyal ağ iletişimin tuzaklarına kapılmayıp imanlarını en güzel şekilde kuvvetlendirmek ve gençliğin aklının çelindiği sorulara yanıt bulmak.

Dergâh-ı İbrahim'de (Halil’ür-Rahman) size çay ikram eden genç bir kitleyle karşılaştığınızda şaşırmayın ve ikram ettikleri bu çayı almakta tereddüt etmeyiniz. Genç yaşta çocuklarınız varsa MAVERA gençliğine yönlendirebilirsiniz.”

Bilal İkizaslan www.balıklıgöl.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com