Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Matematik yarışması ödül töreni

Matematik yarışması ödül töreni

Giriş Tarihi: 18 Nisan 2010 Pazar 12:04
Matematik yarışması ödül töreni

Özel Murat Kolejince düzenlenen Şanlıurfa Matematik Yarışmasının (ŞUMAY) ödül töreni yapıldı. Devlet Su İşleri (DSİ) Konferans Salonunda düzenlenen törene, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, Özel Çağlayan Okulları Genel Müdürü Taner Hafızoğlu, çeşitli okullardan öğretmen ve öğrenciler katıldı.

Özel Çağlayan Okulları Genel Müdürü Hafızoğlu, programın açılışında yaptığı konuşmada, yarışmada okullarını temsil eden öğrencilere ve onların yarışmaya katılmalarını sağlayan öğretmenlere teşekkür etti.

 Kent merkezi ve ilçelerdeki 83 ilköğretim okulundan 326 öğrencinin katıldığı yarışmada özel okullar dalında Çağlayan İlköğretim Okulundan Ramazan Kalkan, Fehmi Bağ ve İclal Satıcı, resmi okullar dalında ise Rasime Polat İlköğretim Okulundan Mustafa Demir birinci, Bağlarbaşı İlköğretim Okulundan Meryem Demir, üçüncülüğü ise Bahçelievler İlköğretim Okulundan Musa Doğru elde ettiği belirtildi.

Törende birinciler 300, ikincilere 200, üçüncülere ise 100 TL para ödülü verildi. Yarışmada her yıl verilen ''okul ödülleri''ni kazanan Rasime Polat, Ziyaeddin Akbulut ve Yenişehir ve Vakıflar İlköğretim Okuluna, sırasıyla LC ekran masaüstü bilgisayar, dijital fotoğraf makinesi ve lazer yazıcı hediye edildi.

''Yarışmaya en uzak noktadan katılan'' Viranşehir Demirci İlköğretim Okulu öğretmen ve öğrencilerine ise ''juri özel ödülü'' olarak çeyrek altın ve ''MP3 çalar'' verildi.

GAPGündemi

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa Valiliği harekete geçti

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com