Advert
Advert
Advert

Matbaacılar Fakıbaba'dan Site İstedi

Matbaacılar Fakıbaba'dan Site İstedi
Matbaacılar Fakıbaba'dan Site İstedi

   Şanlıurfa Matbaacılar Esnaf ve Sanatkârları Derneği Başkanı Ramazan Birgül ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba’yı makamında ziyaret etti.
      Matbaacıların sorunlarının ele alındığı görüşmede matbaacılar, belediyenin uygun gördüğü bir yerde oluşturulacak olan sitede tek çatı altında hizmet vermek istediklerini aktardılar. Matbaacıların bu teklifini olumlu karşılayan Fakıbaba, 2011 yılı projeleri içersinde zaten bu konuda bir çalışma yürüttüklerini belirterek, konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
      Birçok meslek kuruluşlarını tek çatı altında toplamayı hedeflediklerini aktaran Fakıbaba, “Şanlıurfa Matbaacılar Esnaf ve Sanatkârları Derneği Başkanı Ramazan Birgül ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
    Ziyaretin oldukça faydalı geçtiğini ifade eden Şanlıurfa Matbaacılar Esnaf ve Sanatkârları Derneği Başkanı Ramazan Birgül ise, “Başkanımız Fakıbaba ve ekibine işlerinde başarılar diliyoruz. Matbaacılar esnafı olarak oldukça zor şartlar altında çalışıyoruz. Apartman bodrumların ve oldukça küçük işyerlerinde vatandaşa hizmet etmenin zorluğunu yaşıyoruz. Başkanımız Fakıbaba ile yaptığımız görüşmede bir site talebimiz oldu. Başkanımız Fakıbaba ise bu talebi değerlendireceğini söyledi” diye konuştu.  
www.balikligol.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sıra ASELSAN’da mı?
Sıra ASELSAN’da mı?
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı
Profesör dolandırıcılara 1 milyon lira kaptırdı