Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Masum Türker; Erdoğan suikaste uğradı

Masum Türker; Erdoğan suikaste uğradı

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Masum Türker, Merhum DSP Genel Başkanı Bülent Ecevit gibi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da suiskat yapıldığını iddia ederek, "Türkiye'yi Suriye ile savaşa zorluyorlar. " dedi.

Giriş Tarihi: 18 Şubat 2012 Cumartesi 22:07
Masum Türker; Erdoğan suikaste uğradı
DSP İzmir İl Başkanı Selçuk Karakülçe'nin de bulunduğu toplantıda konuşan DSP Genel Başkanı Masum Türker, Türkiye gündemini değerlendirdi.
Türker, Türkiye'nin Suriye ile savaşa zorlandığını, geçmişte merhum DSP Genel Başkanı Bülent Ecevit'in hastalığının iyileştirilmemesi gibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a da suikast yapılabilceğini ileri sürdü. Masum Türker, şöyle dedi: "Dış politika çok önemli bir noktaya gelmiştir. Özelikle biz Demokratik Sol Partililer olarak geçmişte biz Irak olayını yaşadığımız için Suriye dolayısıyla Başbakanın bizzat kendisi bile tehlike altındadır. Çünkü dış güçler özelikle ABD, Suriye işinin Türkiye tarafından halledilmesini istemektedirler. Türkiye'nin, bir Müslüman devlete karşı savaş ilan etme noktasına gelmesi için her türlü baskıyı yapıyorlar. Bu konunun Başbakanımızın hasta olduğu bir tarihe gelmesini de biraz manidar buluyoruz." dedi. 

Türker, merhum Ecevit'in de ABD'nin Irak'a müdehale istiğini geri çevirdiği için iyileştirilmesinin geciktirildiğini ileri sürdü. Cihan
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com