Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Maşukta ev alanlara Müjde

Maşukta ev alanlara Müjde

Toki Maşuk konutlarında yaklaşık 3000 ailenin heyecanla ve sabırla beklediği taksit konusu sorunu çözülerek kesinleşti.

Giriş Tarihi: 5 Şubat 2015 Perşembe 10:02
Maşukta ev alanlara Müjde

konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet ALTUN  "Toki Maşuk konutları ile ilgili olarak en önemli sorunlarımızdan bir tanesi olan taksitlerin hemen başlaması değil de anahtar teslim alındıktan yani evin içine girdikten sonra başlaması idi. Bu konu ile ilgili olarak bizler Bakkallar ve Bayiler odası, T. Emekliler Derneği Başkanlığı, Kaşip, Adliye çalışanları temsilciliği, Memur-sen ve TEÇ-SEN olarak pek çok üyelerimizin şu anda zaten kiracı olduklarını bu sebeple evler bitmeden hem kira hem de taksit ödeyemeyeceklerini üyelerimizin mağdur olacaklarını yazılı olarak TOKİ idaresine iletilmek üzere Valiliğimize verdik. Daha sonra telefonlarla çeşitli defalar TOKİ yetkililerine tekrar tekrar  üyelerimizin mağduriyetinin önlenmesini anlatmamıza rağmen talebimizin kabul görmeyeceğinin haberleri basında yer aldı.  
Şanlıurfa Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet ALTUN konuşmasını şöyle surdurdu;  "Ardından tekrar Sayın Valimizin ve Büyükşehir Belediye başkanımız Celalettin Güvenç'in Şahsi girişim ve görüşmeleri sonucunda talebimiz Toki Yönetim kurulunca onaylandı. Yazımıza olumlu cevap geldi, yani taksitlerimiz hemen başlamayacak  evin içine taşındıktan sonra başlayacak. Bu sebeple Sayın valimiz İzzettin Küçük'e , Sayın  Büyükşehir Belediye başkanımız Celalettin Güvenç'e ve Toki İdaresinin tüm yetkililerine üyelerimizin sesine kulak verdikleri için yardım ve katkıları için teşekkür ederiz" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Tarlaları gasp edilen çiftçiler Ankara’dan eli boş döndüler

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com