Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Maşuk'ta 600 Konut Yapılıyor

Maşuk'ta 600 Konut Yapılıyor

Şanlıurfa Belediyesi’nce orta gelir durumundaki vatandaşları konut sahibi yapmak amacıyla Maşuk’ta yapımına başlanan 600 konutun inşaat çalışmaları hızla sürüyor.

Giriş Tarihi: 23 Ağustos 2013 Cuma 16:25
Maşuk'ta 600 Konut Yapılıyor


Bölgede kurulan şantiyeyi ve inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Güllüoğlu, “Maşuk Konutları” olarak kamuoyunda duyurulan konutların inşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini belirterek, bölgede 600 konutun yanı sıra daha fazla konut üretimi yapacaklarını kaydetti.
Güllüoğlu, “Kamuoyuna Maşuk Konutları olarak duyurduğumuz toplam 600 konutluk inşaat alanımızda çalışmalar hızla sürüyor. Konutların temel aşaması bitti, çok kısa zamanda 2. bir kule vinci de ekleyerek kaba ve ince inşaatlarda mesafe kat edeceğimize inanıyorum. Altyapı ve üstyapı anlamında da bölgede yürütülen belediyecilik hizmetlerimiz sürüyor. Amacımız Urfa’da yaşanan konut açığını kapatmak, konut fiyatlarındaki artışı dengelemek ve orta gelir durumundaki vatandaşlarımızı ev sahibi yapmaktır” dedi.
1. Etapta toplam 600 konutun inşaatının sürdürüldüğünü belirten Güllüoğlu, “Ancak belediyemize ait burada birçok konut arsası var. Bu arsaları da önümüzdeki aylarda yine konut alarak değerlendirmeyi düşünüyoruz. 600 konutun ne zaman ne şekilde halka arz edileceğini ise Belediye Encümeni belirleyecek” diye konuştu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com