Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Maşuk yolu asfaltlanıyor

Maşuk yolu asfaltlanıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Maşuk bölgesinde kapsamlı incelemelerde bulunarak, Maşuk konutları ve ulaşım yollarıyla ilgili toplantı yaptı.

Giriş Tarihi: 20 Haziran 2014 Cuma 14:41
Maşuk yolu asfaltlanıyor

 İncelemelere ve toplantıya Başkan Güvenç’in yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar Daire Başkanları ve firma yetkilileri katıldı.

 

            Şehrin önünü açacak bir alan olduğunu ve bu alanda Büyükşehir Belediye olarak özverili çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Güvenç; “Maşuk şehrimizin gelişimi açısından önemli bir bölge, uzun yıllardır önceki belediyemiz ve Toki birlikte çalışıyorlardı. Bizlerin de o dönem girişimi ile burada 2900 konut ihalesi yaptırdık. Ayrıca Belediyemizin ihalesini yaptığı inşaatı devam eden 600 konut var. Maşuk’un 8 kilometrelik yolunu asfaltlıyoruz. Ayrıca 280 konutu da Haziran ayı sonunda teslim edeceğiz. Bunlarla ilgili müteahhit firma ve arkadaşlarımızla durum değerlendirmesi yaptık. Hayırlı olsun” diyerek müjde verdi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Maşuk yolunda yapılan asfaltlama sistemi İstanbul Büyükşehir Belediyesinin uyguladığı kod sistemi ile aynı sistemde yapılıyor.

YORUMLAR
  • yorum2014-06-26 12:58:15murat kara

    Bir cevap yazın: halıl göktaş

  • yorum2014-06-20 16:47:32halıl göktaş

    sankı daha önce ırak usulu ile asfalt serılıyordu ...daha öncede dolguya kot verılıyordu mekanık malzeme kotlu serılıyordu ıyıce sılındırlenıp sulama yapılarak oturtulup asfalt serımı yapılıyordu

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akıl almaz Oran: yüzde 66’sı FETÖ’cü çıktı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com