Advert
Advert
Advert

Maşuk yolu asfaltlanıyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Maşuk bölgesinde kapsamlı incelemelerde bulunarak, Maşuk konutları ve ulaşım yollarıyla ilgili toplantı yaptı.

Maşuk yolu asfaltlanıyor
Maşuk yolu asfaltlanıyor

 İncelemelere ve toplantıya Başkan Güvenç’in yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Emin Özçınar Daire Başkanları ve firma yetkilileri katıldı.

 

            Şehrin önünü açacak bir alan olduğunu ve bu alanda Büyükşehir Belediye olarak özverili çalışmalar yürüttüklerini belirten Başkan Güvenç; “Maşuk şehrimizin gelişimi açısından önemli bir bölge, uzun yıllardır önceki belediyemiz ve Toki birlikte çalışıyorlardı. Bizlerin de o dönem girişimi ile burada 2900 konut ihalesi yaptırdık. Ayrıca Belediyemizin ihalesini yaptığı inşaatı devam eden 600 konut var. Maşuk’un 8 kilometrelik yolunu asfaltlıyoruz. Ayrıca 280 konutu da Haziran ayı sonunda teslim edeceğiz. Bunlarla ilgili müteahhit firma ve arkadaşlarımızla durum değerlendirmesi yaptık. Hayırlı olsun” diyerek müjde verdi.

 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından Maşuk yolunda yapılan asfaltlama sistemi İstanbul Büyükşehir Belediyesinin uyguladığı kod sistemi ile aynı sistemde yapılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
murat kara     2014-06-26 Bir cevap yazın: halıl göktaş
halıl göktaş     2014-06-20 sankı daha önce ırak usulu ile asfalt serılıyordu ...daha öncede dolguya kot verılıyordu mekanık malzeme kotlu serılıyordu ıyıce sılındırlenıp sulama yapılarak oturtulup asfalt serımı yapılıyordu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!