Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Market kuran bakallara 250 milyar hibe!..

Market kuran bakallara 250 milyar hibe!..

Giriş Tarihi: 7 Temmuz 2011 Perşembe 16:35
Market kuran bakallara 250 milyar hibe!..

Devletin küçük esnafları korumak için projeleri devam ediyor.
KOSGEB müdürlüğü kanalıyla esnaflara verilen desteklemelere gün geçtikçe yenisi ekleniyor.
 Son olarak birleşerek market açmak isteyen bakkallara yönelik olarak “İşbirliği Güçbirliği” adı altında birleşecek bakkallara 250 milyar (250 bin TL) hibe verilecek.

 Konu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Mehmet Altun “İşbirliği Güçbirliği projesi kapsamında birleşerek Market açmak isteyen 5 tane Bakkala Devlet 250.000 TL hibe, bu para yeterli gelmezse 500.000 TL de ayrıca 5 yıl süre ile faizsiz verilmektedir. Öncelikle bu uygulamayı başlatanları kutlarız. Teşekkür ederiz. Aylardan beri başlamış olan bu projeye maalesef bu güne kadar müracaat olmamış. Bu sebeple bu duyuruyu yapıyoruz. Şartları ise 5 bakkal veya en az 3 bakkal diğer 2 tanesi ise marketlerde satılan ürün gurubundan olabilir örneğin kırtasiyeci, Kuruyemişçi, Kasap, Manav gibi olabilir. Bunların 5i bir araya gelerek bir Şirket kuracak veya 5i birisinin çatısı altında toplanacak bu şekilde KOSGEB müdürlüğüne müracaat edecek. Dosya incelenip onaylandıktan sonra ödemleler yapılacak. Tüm esnaflarımızın bu projeden faydalanmasını istiyoruz. Biz de yönetim kurulu olarak böyle bir dosya hazırlığı içindeyiz” dedi.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Turizm Çalıştayından ortak ses: Terörün ekmeğine yağ sürmeyeceğiz

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com