Advert
Advert
Advert

Market, Bakkal ve Fırınlar Denetlendi

Şanlıurfa’nın Harran ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürü Halit Amaç’ın talimatı ile Harran’da faaliyet gösteren Market, Bakkal, Fırınların Denetimleri sıklaştı. Harran’da yaşayan vatandaşlar daha sağlıklı ürünler tüketmeye başladı.

Market, Bakkal ve Fırınlar Denetlendi
Market, Bakkal ve Fırınlar DenetlendiŞanlıurfa’nın Harran ilçesinde Gıda, Tarım ve Hayvancılık ilçe müdürü Halit Amaç’ın talimatı İlçede görev yapan Gıda Denetmenleri; Mahmut Küçükoğlu, Uğur Özbay ve Ahmet Yusuf Köylü tarafından ilçe merkezinde bulunan Market, Bakkal ve Fırınlar Denetledi. Denetimlerde Et Ürünleri, Süt Ürünleri, Un Ürünleri, Bisküvilerin, tarihlerine bakılarak tarihi geçmiş olan ürünler toplanarak imha edildi. Denetim ekipleri, yaptıkları kontrollerde işyerlerinde genel düzen, hijyen, genel temizlik kuralları, Konusunda uyarılarda bulunuldu.


Gıda Tarım ve Hayvancılık Harran İlçe Müdürü Halit Amaç, İlçedeki gıda tüketiminin artan nüfus ile birlikte arttığına işaret ederek, “halkımızın güvenli ve temiz gıda tüketimini temin etmek için Harran İl Müdürlüğümüz ekipleri ile ilçemizde gıda üretimi ve satışı yapan iş yerleri denetlendi. Burada amacımız vatandaşımızın harcadığı para karşısında tam sağlıklı ve güvenilir gıda tüketimini temin etmektir." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Şanlıurfa’da Öğretmenler Günü Kutlaması
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu
Başkan Çiftçi, İlkokul Öğretmeni İle Buluştu