Advert
Advert
Advert

Marka Şehir Toplantısı Şanlıurfa’da

Valilik ve Türk Asya Stratejik Araştırmalar Merkezi (TASAM) işbirliği ile Marka Şehir Toplantısı Şanlıurfa’da yapılacak...

Marka Şehir Toplantısı Şanlıurfa’da
Marka Şehir Toplantısı Şanlıurfa’da

Şanlıurfa Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünden yapılan açıklama da, Cumhurbaşkanlığı himayelerinde gerçekleştirilen Türkiye’nin Stratejik Vizyonu 2023 Projesi kapsamındaki “Referans Değerler, Kurumlar ve Kişiler” temalı “Değerler İnşası - Türkiye" sürecinde Marka Şehir Şanlıurfa Toplantısı 21.04.2014 tarihinde saat 09:00 da Nevali Otel’de yapılacağı belirtildi.

Açılış konuşmalarını TASAM Başkanı Süleyman Şensoy ile Şanlıurfa Valisi İzzettin KÜÇÜK’ün yapacağı ve üç oturumla tam gün sürecek Toplantı’da oturum başkanlıklarını Prof. Dr. Rahmi Karakuş ve Büyükelçi (E) Murat Bilhan yürüteceği belirtilen açıklamada , Şanlıurfa Marka Şehir Toplantısında konuşmacı olarak Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Rahmi Karakuş, Marka Danışmanı ve Yazar Muhterem İlgüner, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi, TASAM Kamu Diplomasisi Enstitüsü Direktörü Doç. Dr. Abdullah Özkan, Yıldız Teknik Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi İnsan ve Toplum bilimleri Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ergün Yıldırım, Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Aynur Can, Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, Harran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölüm Başkanı Prof. Dr. Abdullah Ekinci, Harran Üniversitesi Arkeoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mehmet Önal, Harran Üniversitesi Sanat Tarihi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. A. Cihat Kürkçüoğlu ve Harran Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Mimarlık Bölümü Öğretim Üyesi Yard. Doç. Dr. Mustafa Güler’in katılacağı belirtildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu