Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Mardin'de elektrik mühendisleriyle toplantı

Mardin'de elektrik mühendisleriyle toplantı

Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, elektrik mühendisleriyle bir toplantı gerçekleştirdi.

Giriş Tarihi: 17 Kasım 2015 Salı 14:00
Mardin'de elektrik mühendisleriyle toplantı

Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Elektrik Mühendisleri İl Temsilciliği’nin ev sahipliğinde “Elektrik Tesisleri Genel Şartnamesi ve Uygulama” esaslarıyla ilgili bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Vekili Mesut Ağrakçe, müdür yardımcıları Halil Kösesoy ile Alaattin Demirat, Mardin Elektrik Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Neslihan Çiçek ve yönetim kurulu üyeleri Ramazan Dağ, Murat Taş, Serhat Ceylan katıldı.

Mardin’de yapılan elektrik uygulamalarının kamu tarafından yayınlanan şartnamelerin ulusal ve uluslararası kabul görmüş standartlara uygun olması gerektiğini kaydeden Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Vekili Mesut Ağrakçe, “İlimizde faaliyet gösteren müteahhitlerin ve uygulayıcıların Genel teknik şartnamelerde belirtilen projelendirme, malzeme ve uygulamalarda gerekli hassasiyetlere riayet edilmesiyle ilgili olarak Mardin Elektrik Mühendisleri Odasının yönlendirici ve eğitici uygulamalarına ihtiyaç vardır. Oda yönetiminden, iş güvenliği ve insan hayatını esas alan projelendirme ve uygulama esasların iyi anlaşıldığı çalışma ve toplantılar düzenleyerek konuyla ilgili farkındalığı arttırmasını bekliyoruz. Oda’nın yapacağı bu katkılar, binalarımızın daha güvenli olmasını sağlayacaktır.” dedi.

Mardin Elektrik Mühendisleri Odası İl Temsilcisi Neslihan Çiçek ise “Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün odamıza yaptığı bu çalışma ziyaretinden çok memnun olduk. Bu konularda da gerekli hassasiyeti gösterdiği için Mardin Valiliğine teşekkür ediyorum. İlimizdeki mevzuatlara uygun projelendirme ve uygulamalardaki eksikliklerin farkındayız. Mardin Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, belediyeler ve üyelerimizle yapacağımız görüşmeler ve toplantılarla sorunları aşacağımıza inanıyorum.” dedi. (M. Salih Keskin – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şehit Muhammet Fatih Safitürk'ün ismi Akçakale’de yaşayacak

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com