Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Mardin STK Platformu'ndan kınama

Mardin STK Platformu'ndan kınama

Mardin Sivil Toplum Kuruluşları Platformu, Ankara Tren Garında yaşanan patlamayla ilgili açıklamada bulundu.

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2015 Salı 14:04
Mardin STK Platformu'ndan kınama

Memur-Sen, MÜSİAD, İlim Yayma Cemiyeti, Mardin Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti'nin de aralarında bulunduğu 50’nin üzerinde sivil toplum örgütünden müteşekkil olan Mardin STK Platformu, Ankara Tren Garında yaşanan patlamayla ilgili açıklamada bulundu.

Mardin STK Platformu adına dönem sözcüsü Mustafa Aydın’ın imzasıyla yapılan yazılı açıklamada, yaşanan patlamayı vahşet olarak değerlendirirken, “Vahşeti işleyenleri, arkasında olan canileri ve şer odaklarını şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz.” denildi.

Reyhanlı, Antep, Diyarbakır ve Suruç katliamlarını yapan caniler nasıl amacına ulaşamadıysa, Ankara katliamını yapan canilerinde amaçlarına ulaşamayacaklarını Aydın, Özellikle seçim atmosferine girdiğimiz bu dönemde sarsıcı ve kışkırtıcı eylemlerin artması düşündürücü ve kaygı vericidir. Şiddet ve baskının olmadığı ve seçmenin hür iradesinin sandıklara yansıyacağı bir seçimin olması hepimizin ortak ve güçlü arzusudur. Mardin Sivil toplum kuruluşları Platformu olarak bu katliamda hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara, acil şifalar ve yakınlarına sabırlar dilerken; bu saldırıları yapanları, planlayanları ve destekleyenleri bir kez daha şiddetle kınıyoruz.” dedi. (M. Salih Keskin – İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Suriyeli genci dövüp bunu paylaştı-Tepkiler çığ gibi büyüdü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com