Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Maliye Bakanı Ağbal'dan flaş taşeron işçi açıklaması

Maliye Bakanı Ağbal'dan flaş taşeron işçi açıklaması

Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Önceki hükümet döneminde başlatılan çalışmalar aynı şekilde devam etmektedir" diye konuştu.

Giriş Tarihi: 12 Haziran 2016 Pazar 01:56
Maliye Bakanı Ağbal'dan flaş taşeron işçi açıklaması

Bakan Ağbal, son günlerde Sendikacı Mahmut Arslan ve bazı yayınlarda taşeron yasasıyla ilgili farklı yorumlara, yönelik yapılan yorum ve haberlere Twitter hesabından cevap verdi.

Söz konusu haber ve yorumlarda taşeron çalışanlarının kamuya geçişi konusunda açıklamalar yapan Ağbal: "Basın Yayın organlarında yer alan bazı haber ve yorumlarda Taşeron çalışanlarının kamuya geçişine ilişkin çalışmaların durdurulduğu ve yeni bir çalışma başlatılacağı şeklinde haberler yer almaktadır. Bu haber ve yorumlar gerçeği yansıtmamaktadır.Önceki hükümet döneminde başlatılan çalışmalar aynı şekilde devam etmekte ve açıklanan takvime uygun bir şekilde yürütülmektedir" dedi.

www.balikligol.com 

YORUMLAR
  • yorum2016-06-12 02:28:27ADSM TAŞERON

    Nereye çalışmalar yürütülüyor neden bahsediyor bu bakan? Neden o zaman Yeni başbakan çıkıp konuyla ilgili milyonların beklediği kadro olayı hakkında bir açıklama yapmadı.? Amacınız bu işçiler üzerinden Oy toplamaksa zaten geçti artık.Kimse yemiyor!!! Kadro dediniz bir gün sonra insanların onuruyla oynadiniz.Kadro ama aynı maaş, kadro ama 3 yıl sözleşme, kadro ama bide sınav çıkardık deyip insanlarla adeta alay ettiniz.Yatacak yeriniz yok.!! Sizin yerinizde olmak istemezdim açıkçası.!!

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Çiftçileremüjde! destek ödemesi başlanıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com