Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Mali müşavirlere yönelik 'Torba yasa' semineri

Mali müşavirlere yönelik 'Torba yasa' semineri

Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü tarafından, kamuoyunda 'Torba yasa' olarak bilinen, 6552 sayılı iş kanunda yapılan son değişiklik ile, bazı alacakların yeniden yapılandırılması ile ilgili, Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Odasında seminer verildi.

Giriş Tarihi: 30 Ekim 2014 Perşembe 09:37
Mali müşavirlere yönelik 'Torba yasa' semineri

 Şanlıurfa Serbest Muhasebeciler Ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Konferans Salonunda, 28.10.2014 tarihinde verilen seminere, Şanlıurfa Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail Ünlü, İl Müdür Yardımcıları Hakan Hastürk, Bilal Akgün, Şanlıurfa SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Taş ile Mali Müşavirler katıldı. 

Düzenlenen seminerde konuşan İl Müdürü İsmail Ünlü, Sivil Toplum Kuruluşlarını bilgilendirerek, yapılandırmayı sorunsuz bir şekilde tamamlamayı hedeflediklerini ifade etti.

Sosyal Güvenlik Reformunun getirdiği yenilikler, resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 6552 sayılı yasaya istinaden getirilen yapılandırma hakkında Mali Müşavirler bilgilendirildi. 

Bilgilendirme toplantısında sunum yapan İl Müdür Yardımcıları Hakan Hastürk, Bilal Akgün, katılımcıların sorularını yanıtladı. Verilen seminerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Nihat Taş, İl Müdürü İsmail Ünlü’ye ve İl Müdür Yardımcıları Hakan Hastürk ile Bilal Akgün’e, verdikleri bilgilerden dolayı teşekkür etti. 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com