Advert
Advert
Advert

Makine İkmal Atölyesini Gezdi

Makine İkmal Atölyesini Gezdi
Makine İkmal Atölyesini Gezdi

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Başkan Yardımcıları Mustafa Aydın, M.Emin İzol, M.Fevzi Yücetepe, Ahmet Al ve Mahmut Kırıkçı ile birlikte Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’ne giderek, Makine İkmal Atölyesi’ni gezdi.

     Şanlıurfa Belediyesi’nin Makine Parkı’na kazandırılan yeni hizmet araçları ve iş makineleri hakkında Ulaşım Hizmetleri Müdürü Said Hocaoğlu’ndan bilgi alan Belediye Başkanı Fakıbaba ve Başkan Yardımcıları daha sonra personellerle bir süre sohbet etti.

BELEDİYE OTOBÜSÜ “TURİZM OTOBÜSÜ”NE DÖNÜŞTÜRÜLDÜ

    Şanlıurfa Belediyesi, yıllardır toplu taşımada kullandığı 41 kişi kapasiteli bir belediye otobüsünü yeniden tasarlayarak “Turizm Otobüsü’ne dönüştürdü.

    Şanlıurfa Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek olan üstü açık turizm otobüsüne turistlerin oldukça ilgi göstermesi bekleniliyor.

    Turizm Otobüsü ve iş makinelerini teker teker inceleyen Belediye Başkanı Fakıbaba, halka daha hızlı ve en iyi hizmeti verebilmek için makine parkını her geçen gün güçlendirdiklerini söyledi.

    Birim gezileri kapsamında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı birimleri gezen Belediye Başkanı Fakıbaba ve beraberindekiler daha sonra Turizm Otobüsüne binerek kısa bir şehir turu yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
SELİM HAKVERDİ     2014-09-18 SAYIN HOCAM CAMİ KİLİSE BAŞLIĞI İYİ DENK GELMİŞKEN ŞUNU DA UNUTMAYALIM MÜSLÜMAN OLUP AMERİKA MÜTTEFİKİ OLMAK MÜSLÜMAN OLUP LAİKLİĞİ BENİMSEYİP İSLAM ÜLKELERİ LAİKLİKLE YÖNETİLSİN DEMEK MÜSLÜMAN OLUP BOP PROJELERİNE ORTAK OLMAK EŞ BAŞKAN OLMAK MÜSLÜMAN OLMAK AMA AMERİKA ASKERLERİNE DUACI OLMAK NASIL OLUYOR???BU TÜRLERİNE İSLAM DA NE DERLER....BÖYLELERİNİ SEVMEK DESTEKLEMEK AHİRETİNİ BERBAT ETMEZ Mİ?????İSLAMIN NERESİNDEN BİR DELİLLE BÖYLELERİ AK PAK YAPILABİLİR?????
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu