Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Makine Ekipman Alımlarının Desteklenmesi

Makine Ekipman Alımlarının Desteklenmesi

Giriş Tarihi: 24 Mart 2010 Çarşamba 10:53
Makine Ekipman Alımlarının Desteklenmesi

desteklemesi ile ilgili hususlar 18 Mart 2010 tarih ve 27525 sayılı Resmi Gazetede yararlanarak yürürlüğe girmiştir.

Bu tebliğin amacı tarımsal faaliyetler için geliştirilen yeni teknolojilerin çiftçiler tarafından kullanımı yaygınlaştırmak daha kaliteli ve pazar isteklerine uygun üretim yapılmasını sağlamak zor şartlarda ve bedenen çalışan çiftçilerimizin işlerini kolaylaştırmak ve üretim maliyetlerini düşürerek Uluslar arası düzeyde rekabet edilebilir bir düzeye getirebilmektir. Bu amaçla Tarım Bakanlığı gerçek kişiler için 50.000 TL , Tüzel kişiler için 100.000 TL; Basınçlı sulama sistemleri için ise gerçek kişilerde 100.000 TL, tüzel kişilerde ise 200.000 TL kadar olan mal alımlarında %50 hibe uygulanmaktadır.

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı çerçevesinde makine ekipman alımlarının desteklenmesi hakkında 2010/5 No Tu tebliğ de başvuru tarihi madde 16 başvurular tebliğ yayın tarihinde başlayarak 45 gün içerisinde İl Müdürlüklerine yapılır denilmektedir. Buna göre ilimiz başvuru tarihi 18.03.2010 tarihinde başlayarak 03.05.2010 tarihinde mesai bitiminde son bulacaktır. Bu tarihten sonraki başvurular kabul edilmeyecektir.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Gap Zeytinciliğini Arap Emirliklerinde Tanıttılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com