Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Medya Mahmutoğlu'ndan Kılıç'a tebrik ziyareti

Mahmutoğlu'ndan Kılıç'a tebrik ziyareti

Basın İlan Kurumu (BİK) Şanlıurfa Şube Müdürlüğüne tebrik ziyaretleri devam ediyor. ilimizde hizmete başladı. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Şanlıurfa Temsilcisi Mehmet Mahmutoğlu, Şube Müdürü Şükrü Kılıç’a görevinde başarılar diledi.

Giriş Tarihi: 26 Ağustos 2012 Pazar 13:04
Mahmutoğlu'ndan Kılıç'a tebrik ziyareti

Ziyarette Mehmet Mahmutoğlu BİK’in Şanlıurfa da şube açmasının, sektörünün önemli boşluklarının doldurulması adına öncelikli bir adım olduğunu vurguladı. Çalıştırdığı basın emekçilerine çok iyi koşullar sunabilecek bir yerel basının herkesin arzusu olduğunu belirten Mahmutoğlu, şunları ifade etti. “Yerel Basınımız oldukça sıkıntılı günler yaşamakta. İmkânların kısıntılı olduğu bir durumda halkı bilgilendirme görevini yerine getirmeye çalışan gazeteci arkadaşlarımızın, varlıklarını sürdüre bilmesi adına Basın İlan Kurumu önemli bir kurumdur. Bu bağlamda kalitenin bu kurumla yükselmesi daha hızlı ve doğru olacaktır. Kısa zaman içinde Şanlıurfa’daki yerel gazetelerimizi ve çalışanlarımızı güzel günler beklemektedir.”

Şube Müdürü Şükrü Kılıç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, görevlerini en iyi şekilde yapacaklarını söyledi. Kılıç, bölgedeki yerel basının gelecekte daha güçlü olabilmesi için çalışacaklarını ve kalite standartlarını bir an önce kazandıracaklarını söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com