Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mahmut Kaçar'a önemli görev

Mahmut Kaçar'a önemli görev

Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından önemli bir göreve getirildi. Teşkilattan tercübeli Kaçar'a 14 İl bağlandı.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2012 Salı 16:07
Mahmut Kaçar'a önemli görev

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar'a Partisinden önemli bir görev verildi. Ak Partinin yapılan 4.Büyük olagan kongresinden sonra, Partide önemli değişikliler yaşanmaya devam ediyor.

Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yönetim kadrosunu tamamladı.

Parti yönetimin en önemli görevlerinden birisi olan teşkilat İşleri Başkan Yardımcılğına Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, getirildi. Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem'in altı yardımcısından birisi Kaçar oldu.

4.Bölgeden sorumlu olacak olan Milletvekili Kaçar'ın Sağlık-sen Genel Başkanı iken, teşkilattaki başarısının göz önünde bulundurularak, bu göreve getirildiği düşünülüyor.

Kaçar,aralarından Adana,Gaziantep, Mersin, Kayseri ve Maraş gibi Büyükşehir' İlleri olmak üzere, 14 İl, bu İl'le bağlı ilçe ve Belde teşkilatlarının tamamından sorumlu tek yetkili oldu.

İşte Kaçar'ın sorumluluk alanına giren İl'ler.

Adana, Gaziantep, Kayseri, Mersin, Adıyaman,Maraş, Hatay, Osmaniye, Sivas,Nevşehir, Niğde, Aksaray, Nevşehir ve Yozgat.

Milletvekili seçilmeden önce Sağlık-Sen Genel Başkanı iken teşkilatcılık alanında başarısı ve tercübesi bulunan Kaçar'ın Partinin en önemli bir görevine getirilmesine etken olduğu konuşulurken, Ak Partinin Genel merkez yönetiminde görev alan Şanlıurfalıların sayıda artmış oldu.

İşte Ak Parti Genel Merkezinde yönetim kadrosunda bulunan Şanlıurfalılar.

Doç.dr.Zeynep Karahan Uslu( MKYK üyesi)

Prof.dr. Mazhar Bağlı(MKYK üyesi)

Nurettin Nebati( Teşkilat işleri Başkan yardımcısı-Güneydoğu sorumlusu)

Mahmut Kaçar(Teşkilat İşleri Başkan yardımcısı-4.bölge sorumlusu)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com