Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Mahmut Kaçar Müjdeyi verdi! Urfa'da AMATEM kuruluyor

Mahmut Kaçar Müjdeyi verdi! Urfa'da AMATEM kuruluyor

Şanlıurfa’ya 30 yataklı AMATEM kuruluyor. Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Şanlıurfa’da erişkin ve çocuklara yönelik iki tedavi merkezinin yatırım programına alındığını söyledi.

Giriş Tarihi: 11 Ekim 2016 Salı 12:13
Mahmut Kaçar Müjdeyi verdi! Urfa'da AMATEM kuruluyor

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, madde bağımlılarının tedavi edilmesi için iki tedavi merkezinin kısa bir sürede hayata geçirileceğini söyledi.

Şanlıurfa Yeşilay Şubesinin her yıl düzenlediği Madde Bağımlılığı 5’inci İstişare Toplantısına katılan Kaçar, burada yaptığı konuşmada erişkin ve çocuklara yönelik iki tedavi merkezinin yatırım programına alındığını söyledi.

Hem erişkinler hem de çocuklara yönelik yapılması düşünülen tedavi merkezileri için yer temininin yapıldığını ifade eden Kaçar konuşmasına şöyle devam etti:

“Şanlıurfa’da erişkinlere yönelik 30 yataklı Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi (AMATEM), çocuklara yönelik ise 15 yataklı Çocuk Madde Bağımlılığı Tedavi Merkezi (ÇAMATEM) için yer temini yaptık ve bu yıl içerisinde ihalesi de yapılacaktır. Bu proje yatırım programına alınmıştır.” (Osman Gülebak- İLKHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Akılcı İlaç Kullanımı Semineri

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com