Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Siyaset Mahmut Cevheri: TBMM darbeleri önlesin

Mahmut Cevheri: TBMM darbeleri önlesin

Giriş Tarihi: 26 Ocak 2010 Salı 19:37
Mahmut Cevheri: TBMM darbeleri önlesin

Türkiye'de gündemi sarsmaya devam eden son Balyoz darbe planları ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Kendi vekilini kendin seç komitesi Başkanı ve iş adamı Mahmut Cevheri, ‘Türkiye'de yaşanmış olan ve çeşitli darbe iddialarına ilişkin gündeme gelen tüm olumsuzlukların bir tek sorumlusu TBMM'dir' dedi.  

Dünyaya baktığımızda darbelerin olduğu ülkeler geri kalmış, idareleri anti demokratik olan ülkeler  olduğunu görmekteyiz.

Demokrasiyi gerçek anlamda yaşayan ülkelerde darbelerin ve olumsuz yaşam koşullarının olmadığı görülür. Dolayısıyla sebep ve sorumlusu olarak anti demokratik idarelerden kaynaklandığını görebiliriz. Demokratik idare yapısına kavuştuğumuz an ülke içinde darbelerin olması söz konusu bile olamaz. Ülkemizde yaşanan bu darbelerin ve darbe senaryolarının sebebi olarak ülke idaresine muktedir olan TBMM'yi görmekteyiz.

Eğer halkın kendi vekilini seçtiği bir meclis olursa demokrasi tam anlamıyla yaşanır ve yaşatılır…

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com