Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Mahkumlar Fotoğraflarla Van Depremi Anlatıldı

Mahkumlar Fotoğraflarla Van Depremi Anlatıldı

Şanlıurfa F Tipi Kapalı Cezaevindeki mahkumlara yönelik Van Deprem sergisi açıldı...

Giriş Tarihi: 16 Aralık 2011 Cuma 19:53
Mahkumlar Fotoğraflarla Van Depremi Anlatıldı

Van’da yaşanan deprem felaketinde insanların feryatları, yüzlerindeki hüzün ve felaket bölgesinin hazın enkazından çıkan o anlar fotoğraf karelerine yansıdı.
23 Ekim 2011tarihinde Van’da meydana gelen ve yüzlerce kişinin öldüğü depremle ilgili olarak; 15 aralık  da "İçimizdeki Van" isimli fotoğraf sergisi Profesyonel Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Yasin Küçük ve  Cezaevi Müdürü Akif Bakal'ın katkılarıyla, Şanlıurfa F tipi  kapalı  cezaevinde  resim sergisi açıldı.
Sivil Savunma Müdürlüğünde görev yapan Yasin Küçük'ün Van depreminde görev yaptığı sırada çektiği fotoğraflardan oluşan serginin açılışına Cezaevi 2. Müdürü, Bektaş Çelik ve Sivil Savunma ve Afet Koordinasyon Şanlıurfa İl Müdürü Mahmut Sönmez,  Kanalurfa  Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Özer ve Cezaevi ve Halk Eğitim eğitmenlerinden Funda Ateşoğlu katıldı.
Depremin korkunç yüzünü fotoğraf karelerine yansıdığı "İçimizdeki  Van Fotoğraf Sergisi" 1 hafta süreyle mahkumların ziyaretine açık kalacak.

Fotoğraf sanatçısı Yasin Küçük "İçimizdeki Van" Fotoğraf sergisini daha önce Şanlıurfa Güzel Sanatlar Galerisinde açmıştı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Nihayet Eyüp Nebi makamına el attılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com