Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa GAP Mahkeme Mustazaf- Der'i kapattı...

Mahkeme Mustazaf- Der'i kapattı...

Mevlid-i Şerif etkinlikleriyle yüzbinleri bir araya getiren Mustazaflar İle Dayanışma Derneği mahkeme kararıyla kapatıldı

Giriş Tarihi: 11 Mayıs 2012 Cuma 22:17
Mahkeme Mustazaf- Der'i kapattı...
Genel Merkezi Diyarbakır'da bulunan Mustazaflar İle Dayanışma Derneği (Mustazaf-Der), resmen kapatıldı. "Haksız ve Hukuksuz" bulunan karara ilişkin tüm şube başkanlarının katılımıyla Diyarbakır'da istişare toplantısı ve ardından basın açıklaması yapılacak.

İlke Haber Ajansı'nın haberine göre organize ettiği Mevlid-i Şerif etkinlikleriyle yüz binleri bir araya getiren Mustazaflar İle Dayanışma Derneği (Mustazaf-Der), mahkeme kararıyla kapatıldı. Kapatılma kararı ile ilgili tüm şube başkanlarının katılımıyla yarın Diyarbakır'da basın açıklaması yapılacağı duyuruldu.

Konu ile ilgili derneğin resmi sitesinden yapılan açıklamada, "Sosyal, kültürel ve özellikle ekonomik yönden mağdur ve mahrum bırakılmış olan halkımızın toplumsal bir silkinişle yeniden kalkınması ve inşası yolunda faaliyetler yürüten derneğimiz, hukuk cinayeti olarak nitelendirilebilecek bir kararla kapatılmıştır. Tamamen haksız ve hukuksuz bir şekilde verilen/onanan kapatma kararına ilişkin şubelerimizin katılım göstereceği istişare toplantısının ardından, verilen kararla ilgili bilgilendirme ve basın açıklaması yapılacaktır" denildi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com