Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi Mahkeme kararı R - 1 hattını yeniden düzenlettirdi

Mahkeme kararı R - 1 hattını yeniden düzenlettirdi

Şanlıurfa İdare Mahkemesinin kararı doğrultusunda R -1 hattında çalışan otobüs seferleri yeniden düzenlendi.

Giriş Tarihi: 6 Temmuz 2012 Cuma 11:11
Mahkeme kararı R - 1 hattını yeniden düzenlettirdi
Şanlıurfa İdare Mahkemesinin 30/04/2012 tarih ve 2011/1596 Esas ve 2012/733 sayılı kararına istinaden Ring hattında çalışan araçların dağılımı yeniden yapılmıştır.

06.07.2010 tarih ve 62 sayılı Belediye Meclisi kararında Vilayet ile Balıklıgöl arasında çalışacak araçların belediyece belirleneceği ifade edildiğinden hesaplama yapılırken ilgili kooperatife ait fiilen çalışan araç sayısı dikkate alınarak Şanlıurfa genelinde çalışan toplu taşıma araç sayısına oranı ve hatta çalışacak araca oranı yapıldığında Ring hattında ilgili kooperatife bağlı çalışabilecek araç sayısı 2,29 olarak tespit edilmiştir. Buna göre aylık olarak ring hattında çalışacak araçların plakaları belediyece tespit edilecektir.


Aylık olarak çalışması gereken araç sayısı 
1. ay : 3, 2. ay :  2, 3. ay  2 araç şeklinde üç aylık dilimler halinde (yılın 4 ayı 3araç  8 ayı 2 araç şeklinde) uygulanacaktır. Ring hattında çalışacak araçlar mevcuttaki ring araçları ile aynı güzergahı ve aynı durakları kullanacaklardır. Bahsedilen araçlar dışında Balıklıgöl- Vilayet güzergahında çalışan araçlara cezai işlem uygulanacaktır.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Çiftçileremüjde! destek ödemesi başlanıyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com