Advert
Advert
Advert

Mahalli Sanatçılara profesyonel stüdyo

Mahalli Sanatçılara profesyonel stüdyo
Mahalli Sanatçılara profesyonel stüdyo

Artık kimse Unkapanına gitme gereği duymayacak.

Türkiyenin ve Şanlıurfanın sevilen ilahi sanatçısı Mahmut Durgun tarafından kurulan stüdyonun açılışını Kanalurfa Tv. Sahibi İbrahim Toru ve kalabalık bir vatandaş topluluğu açtı.
Stüdyo, profesyonel ses sistemleri ile her türlü kaset, CD,MP3, reklâm kayıtları yaparak hizmet verecek.
Şimdiye kadar Şanlıurfada olmayan bir hizmeti vermeye başlayan Mahmut Durgun, yaptığı açıklamada:
Bildiğiniz gibi Şanlıurfamızda sesi güzel birçok kardeşimiz var. Bunların bir çoğu imkânları elvermediği için seslerini, kendilerini tanıtmak, Unkapanı gibi stüdyolara gidemiyorlar.
Giden arkadaşlarımızın bazıları da, piyasayı bilmedikleri için orda çok fazla para harcayarak dönüyorlar.
Ellerinde hiç bir şey kalmıyor.
Biz bu kardeşlerimiz için ilimizde Güney Profesyonel Ses Kayıt stüdyomuzu kurduk. Şanlıurfalı hemşerilerimizin reklam ve videolarını burda seslendireceğiz.
Şanlıurfamızın her şeyin iyisine layık olduğunu düşünerek en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Adresimiz, Bahçelievler Mahallesi 115. Sokak Kız Meslek Lisesi ilersi Yılça Apartmanı Kat 1 No 3 de hizmet veriyoruz dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
AKİF     2015-09-03 peki ne kadardır
MEHMET CECELİ     2014-09-18 Siz, insanlara iyiliği emrederken, kendinizi unutuyor musunuz? Oysa siz kitabı okuyorsunuz. Yine de akıllanmayacak mısınız? (Bakara Suresi, 44)
MEHMET CECELİ     2014-09-18 Siz, insanlara iyiliği emrederken, kendinizi unutuyor musunuz? Oysa siz kitabı okuyorsunuz. Yine de akıllanmayacak mısınız? (Bakara Suresi, 44)
Fahrettin Arslan     2014-09-17 Bu günün Türkiye'si dünün Türkiye'si olmadığı ortada..devletler sistemler değil insan ve kafa değişime uğramamış, eğitim sistemi güncellenmemiş buna bağlı kanunlar yenilenmemiş,, kanunları uygulayan hakim kendini yenilememiş ise vay halimize..çok şükür ki toplum ve sistem olarak son 10 yıldaki değişimin mutlaka öncesi merhum şehit başbakanım Adnan Menderes ve merhum şehit cumhurbaşkanım Turgut Özal'ın ve ekibinin de çok katkıları var..günümüz insanını % 52 sine çok çok dua ediyorum.. allahüteala bu akıldan ve üst akıl ak kadrolardan razı olsun..bugünü ve yarını onlara borçluyuz..bugünün kazanımlarını katti surette kaybetmeyeceğiz daima ileriye gideceğiz..birlikte kardeşçe..
Abdulhamid PEHLİVAN     2014-09-17 Bir ülkede adaletin varlığı kişinin kendini özgürce ifade etmesinden anlaşılır. Bir ülkede adaletsizliğin varlığı ise kişilerin başına buyruk davranışından anlaşılır. İyi insanlar sorunları önlemek için çaba sarf ederler. Ama bazı insanlarda sırf kendine yalvarmak için işi yokuşa sürüklerler.Buda gene dönüp dolaşıp eğitime dayanıyor.Malesef ülkemizde işe göre memur değilde,adama göre iş ayarlanılıyor.Yinede eskiye oranla bugünler daha iyi ve inşallah dahada iyi olacaktır.Başarılar diler,duyarlılığınız için ayrıca teşekkürler sayın Mehmet Emin KUŞ hocam.
memur     2014-09-17 sayın yazar, bende benzer bi olay yaşadım. yıllar önce kiracım su abonesini üzerine aldı, bundan 5 ay önce evden ayrıldı. su borcu bin tl civarında bıraktı. belediyeye gittim. yeni abone istedim, bu borcu ödememi istediler. şimdi bu aboneyi kiracının üstüne yapmamın ne anlamı kaldı? soruyorum.
Ömer B.     2014-09-17 Teşekkürler ne güzel dile getirmişsiniz. ben başka bir şey daha dile getireyim bununla ilintili hani zabıta ve emniyet araçlarının anonsları var ya sanki insan olmayana hitap ediyorlar ikaz edildiklerinde de bu dilden anlıyorlar oluyor galiba haklılar
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Başkan Çiftçi, Her buluş ve her icat bir eserdir
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu
Erdoğan Katıldığı TRT World Forum'da önemli açıklamalarda bulundu