Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Sağlık Mahalleli Duruma İsyan Ediyor

Mahalleli Duruma İsyan Ediyor

Bahçelievler aile sağlık merkezinin kapatılmasının ardından sokakta kalan doktorlar için mahalleli basın açıklaması yaptı.

Giriş Tarihi: 14 Eylül 2012 Cuma 15:44
Mahalleli Duruma İsyan Ediyor

Topçu Meydanı Projesi nedeniyle aile sağlık merkezinin kapatılmasının ardından sokakta kalan doktorlar ve hemşireler mahalle sakinlerine hizmet verebilmek için, halk eğitim merkezinin bahçesindeki gezici sağlık ocağı aracıyla vatandaşlara sağlık hizmeti sunarken mahalleli basın açıklaması yaparak duruma isyan etti.

Topçu Meydanı Projesi kapsamında yapılması planlanan otopark ve meydan projesi sebebiyle Bahçelievler Aile Sağlık Merkezi’nin çevresi inşaat gerekçesi ile örülmüştü. Bahçelievler Mahallesi sakinleri duruma tepki göstermek için toplandı. toplanan mahalle sakinleri adına bir basın açıklaması Mustafa İyigün gerçekleştirdi.

İyigün, Şanlıurfa’nın en önemli semtlerinden olan Bahçelievler’de böyle bir durumun yaşanması mahalleli olarak kendilerini üzdüğünü belirtti.

İyigün, 30 bin kişinin sağlığıyla kimsenin oynamaya hakkının olmadığını belirterek projelere karşı çıkma gibi bir düşüncelerinin olmadığını Bahçelievler sakinleri olarak bir an önce bu haksızlığa son verilmesini istediklerini belirtti.

Kaynak: Kanalurfa.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com