Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Maddelik Çözüm Paketine Günfiad’tan Destek

Maddelik Çözüm Paketine Günfiad’tan Destek

Giriş Tarihi: 27 Haziran 2014 Cuma 16:59
Maddelik Çözüm Paketine Günfiad’tan Destek


6 maddeden oluşan ve "çözüm sürecinin çerçeve yasası" olarak adlandırılan Terörün Sona Erdirilmesi ve Toplumsal Bütünleşmenin Güçlendirilmesine Dair Kanun Tasarısının TBMM Başkanlığı'na sunulmasına Güneydoğu Anadolu Dernekler Federasyonundan destek açıklaması geldi.

Artık ne pahasına olursa olsun bir daha silahların konuşmaması gerektiğini ifade eden Güneydoğu Anadolu Dernekler Federasyonu (GÜNFİAD) Genel Başkanı Rıdvan Söylemez, çözüm sürecinin yasal zemine oturtulmasının artık bu yoldan dönüşün kesinlikle olmayacağı anlamına geldiğini ifade etti. Kanun tasarısında ki maddeleri bölge halkı olarak memnuniyetle karşıladıklarını, bu halkın arasına hiç kimsenin nifak tohumu koymaya gücü yetmeyeceğini belirten Söylemez, Kürt halkı olarak çözüm sürecinin devamı için hükümet için siper olmaya hazır olduklarını ifade etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa'da iki katlı ev çöktü, 1 kişi yaralandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com