Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Eğitim Lise Temsilcileri Gençlik Merkezinde Toplandı

Lise Temsilcileri Gençlik Merkezinde Toplandı

Şanlıurfa Gençlik Merkezi, Şanlıurfa’daki tüm lise temsilcileriyle bir toplantı düzenledi.

Giriş Tarihi: 2 Ocak 2014 Perşembe 19:02
Lise Temsilcileri Gençlik Merkezinde Toplandı


Toplantıda Gençlik ve Spor Bakanlığı tanıtımından sonra, Şanlıurfa’da bulunan 5 gençlik merkezi tarafından düzenlenen kurslar ve etkinlikler anlatıldı.
Katılımcılara Gençlik ve Spor Bakanlığının çıkarmış olduğu kitaplar ve gençlik merkezinin tanıtım broşürleri dağıtılarak, okul temsilcilerinden gençlik merkezlerinin okullarda tanıtılması ve diğer projeler için destek istendi. Gençlerle fikir alış verişinde bulunduktan sonra her zaman fikirlerine kapılarının açık olduğu belirtildi.

Katılımcılara ikram edilen kokteylden sonra gençlik merkezi gezdirilerek, buradan 7/24 faydalanabilecekleri ve gençler için neler yapılabileceği hakkında fikir alış verişi yapıldı. Son olarak daha önce tüm okullara duyurulan ve afişleri asılan Filipinlere yardım kampanyası ile ecdada mektup yarışmaları için okudukları okullara tekrar hatırlatmaları istendi.

Konu hakkında görüşünü aldığımız Şanlıurfa Gençlik Merkezi Müdürü İbrahim Halil ALP “Gençlik Merkezi olarak sık sık okullara giderek tanıtımlarımızı yapıyoruz. Bu tanıtımlardaki amacımız daha fazla gence ulaşmaktır. Bu defa tüm lise temsilcilerini gençlik merkezimize yani gençlerin evine davet ettik. Onlara Bakanlığımızın ve bizim faaliyetlerimizi anlatmaya çalıştık. Bazen her projede anında tüm gençlere ve okullara ulaşamayabiliriz ama, okul temsilcilerine ulaştık mı onların da kendi okullarına ulaşmaları daha kolay olur diye düşündük.  Aslında bu okul temsilcileri bundan sonra bir nevi gönüllü gençlik merkezi temsilcisi oldular.” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Urfa’da YGS Sınavına Girecek Öğrencilere Destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com