Reklamı Geç
Advert
Advert

Lise Öğrencilerinden Vefa Örneği

Hacı Sabiha Özlek Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileri tarafından Güçsüzler Yurdu'na yapılan gezide duygusal anlar yaşandı.

Lise Öğrencilerinden Vefa Örneği
Lise Öğrencilerinden Vefa Örneği
Öğrenciler, huzurevindeki büyüklerini gördüklerinde çok duygulandılar. Bizleri dünyaya getiren, büyüten annelerimiz, babalarımız belli bir yaştan sonra bizlerin sevgisine, saygısına ihtiyacı vardır. Onlardan hiçbir zaman ayrılmamamız gerekir. Belki burada kalan yaşlılarımız farklı sebeplerden dolayı buradalar. Ne olursa olsun hiçbir evlat kendisini büyüten, bütün ihtiyaçlarını gideren annesini ve babasını yalnız bırakmamalıdır. Burada güzel imkânlar sunulmuş ama ev ortamının, aile ortamının yeri tutması mümkün değildir. Dolayısıyla özellikle böyle ortamlara sık sık ziyaret etmemiz gerektiğini düşünüyoruz, dediler.

Hacı Sabiha Özlek Lisesi Müdürü Muzaffer Avur ise , “Çocuklarımıza saygıyı ve sevgiyi aşılamanın en güzel yöntemi davranışlara yansıtarak uygulamayla onlara göstermek ve yaşatmaktır.Bugün öğretmen arkadaşlarımızla ve öğrencilerimizle birlikte değerli büyüklerimizi ziyaret etmemizdeki gaye ,onları unutmadığımızı belirtmekti,bir nebze de olsa onlara moral vermemiz, toplumla iç içe ve toplumun gerçeklerini bilerek ayakları üstüne basabilen bir gençlik oluşturmak içindi.Okul olarak sosyal sorumluluk çerçevesi içinde hazırladığımız bu tür  aktivitelere benzer çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Okulun yaptığı ziyarete Okul Müdürü Muzaffer Avur, Öğretmen Ahmet Dilek ve Dilek Parlak’ın yanında birçok öğrenci katıldı.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’de olağanüstü hal başladı! Ortalık toz duman
CHP’de olağanüstü hal başladı! Ortalık toz duman
Miraç kandili ne zaman? Miraç nedir? işte detaylar
Miraç kandili ne zaman? Miraç nedir? işte detaylar