Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Lise Öğrencilerinden Vefa Örneği

Lise Öğrencilerinden Vefa Örneği

Hacı Sabiha Özlek Lisesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Kulübü öğrencileri tarafından Güçsüzler Yurdu'na yapılan gezide duygusal anlar yaşandı.

Giriş Tarihi: 10 Mayıs 2012 Perşembe 23:07
Lise Öğrencilerinden Vefa Örneği
Öğrenciler, huzurevindeki büyüklerini gördüklerinde çok duygulandılar. Bizleri dünyaya getiren, büyüten annelerimiz, babalarımız belli bir yaştan sonra bizlerin sevgisine, saygısına ihtiyacı vardır. Onlardan hiçbir zaman ayrılmamamız gerekir. Belki burada kalan yaşlılarımız farklı sebeplerden dolayı buradalar. Ne olursa olsun hiçbir evlat kendisini büyüten, bütün ihtiyaçlarını gideren annesini ve babasını yalnız bırakmamalıdır. Burada güzel imkânlar sunulmuş ama ev ortamının, aile ortamının yeri tutması mümkün değildir. Dolayısıyla özellikle böyle ortamlara sık sık ziyaret etmemiz gerektiğini düşünüyoruz, dediler.

Hacı Sabiha Özlek Lisesi Müdürü Muzaffer Avur ise , “Çocuklarımıza saygıyı ve sevgiyi aşılamanın en güzel yöntemi davranışlara yansıtarak uygulamayla onlara göstermek ve yaşatmaktır.Bugün öğretmen arkadaşlarımızla ve öğrencilerimizle birlikte değerli büyüklerimizi ziyaret etmemizdeki gaye ,onları unutmadığımızı belirtmekti,bir nebze de olsa onlara moral vermemiz, toplumla iç içe ve toplumun gerçeklerini bilerek ayakları üstüne basabilen bir gençlik oluşturmak içindi.Okul olarak sosyal sorumluluk çerçevesi içinde hazırladığımız bu tür  aktivitelere benzer çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

Okulun yaptığı ziyarete Okul Müdürü Muzaffer Avur, Öğretmen Ahmet Dilek ve Dilek Parlak’ın yanında birçok öğrenci katıldı.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com