Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Yaşam Lise mezunlarına ücretsiz hazırlık kursu

Lise mezunlarına ücretsiz hazırlık kursu

Batman İl Milli Eğitim Müdürlüğü, üniversiteye hazırlanan ortaöğretim mezunu öğrencilere yönelik ücretsiz hazırlık kursları açıyor.

Giriş Tarihi: 22 Eylül 2014 Pazartesi 14:13
Lise mezunlarına ücretsiz hazırlık kursu

 İl Milli Eğitim Müdürlüğü, üniversiteye hazırlanan ortaöğretim mezunu öğrencilere yönelik ücretsiz hazırlık kursları açıyor. Kurslardan yararlanmak isteyen lise mezunu gençlerin en geç 30 Eylül Salı günü Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne kayıt yaptırmaları gerekiyor.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın yönergesi kapsamında üniversiteye hazırlanan lise mezunu gençlere yönelik açılacak olan hazırlık kursları ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, “Lise mezunu olup üniversiteye hazırlanmak isteyen gençlere yönelik Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde hazırlık kursları açılacak. Ücretsiz eğitim verecek olan bu kurslardan yararlanmak isteyen lise mezunu gençlerin, en geç 30 Eylül Salı günü mesai saati bitimine kadar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne müracaat edip kayıt yaptırmaları gerekmektedir.” denildi.  (M.Fatih Akgül - İLKHA)


YORUMLAR
  • yorum2016-07-22 11:03:59fatih

    peki bu kurslar haftada kaç saat olacak veya hangı halk eğtim merkezlerinde kurslar verilecek yardımcı olursanı sevinirim

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

YEŞEREN ÇINARLAR PROJESİ URFA'DA START ALDI

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com