Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Likoğlun'dan Önemli Mesaj!

Likoğlun'dan Önemli Mesaj!

Şanlıurfa Emniyet Müdürü Mehmet Likoğlu "Camiler ve Din Görevlileri Haftası"ndan dolayı mesaj yayımladı.

Giriş Tarihi: 1 Ekim 2013 Salı 21:39
Likoğlun'dan Önemli Mesaj!

Likoğlu mesajında; "Dinimizin kutsal değerlerinin başında yer alan Camilerimiz, insanları manevi huzura kavuşturan merkezlerdir. Camilerimiz İslam Dininin ibadet mekanlarıdır. Bu mekanlarda dualar ve ibadetler bir bütünlük içerisinde yapılmakta, elem ve sevinçler paylaşılmakta, dostluk, kardeşlik, kötülüklerden uzak tutan mesajlar insanlara din görevlilerimiz vasıtasıyla anlatılmaktadır.


Bu hafta boyunca, toplumda önemli yerleri olan camiler ve din görevlileri bir kez daha hatırlanmalı, yaşamın içerindeki önemleri vurgulanmalı, insanlara doğruyu, yanlışı, iyiyi, kötüyü, toplumun temel değerlerini anlatan ve hatırlatan değerli din görevlilerinin görevlerinin ne kadar kutsal olduğu bilinmelidir.
Bu bilinç ve sorumluluk içerisinde toplumsal barşı ve uzlaşmanın sağlanmasında, birlik ve beraberlik duygularının pekiıtirilmesinde ınemli bir yere sahip olan Din gırevlilerimizin "Camiler ve Din Görevlileri Haftasını" en içten dileklerimle kutlar, sağlıklı, huzurlu günler dilerim" dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

MÜSLÜMAN’IN VE ÜMMETİN GÜVENLİĞİ (1)

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com