Advert
Advert
Advert

Levent Ersöz'den ölümcül açıklama

Ergenekon davasının tutuklu sanığı emekli Tuğgeneral Levent Ersöz'den ölümcül çıkış...

Levent Ersöz'den ölümcül açıklama
Levent Ersöz'den ölümcül açıklama
Uzun zamandan beri hastanede tedavi gören  Ersöz, "Yaşamak istiyorum sayın başkan. Kaşif Kozinoğlu ve Kuddusi Okkır olmak istemiyorum. Üçüncü ölüm olayı her an içimizden çıkabilir" dedi.
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmanın öğleden sonraki bölümüne katılan tutuklu sanıklardan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz, uzun süredir tedavi altında bulunduğu Selimpaşa’daki Silivri Devlet Hastanesinden ambulansla getirildi.
Konuşması sırasında kolunda serum olduğu görülen ve serum torbası da savcıların bulunduğu kürsüye takılan Ersöz, sözlerini tamamlamasının ardından sağlık görevlilerince muayene edildikten sonra tekrar hastaneye geri
gönderildi.
Ersöz’ün dava kapsamındaki savunması tedavi gördüğü İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinden video konferans yöntemiyle alınmış, duruşmaya da ilk kez geçtiğimiz Mayıs ayında katılmıştı. Sağlık sorunları nedeniyle duruşmalara gelmeyen Ersöz, hastanede tedavi altında tutuluyor.
Ersöz'e daha önce 2 defa suikast girişiminde bulunulmuştu. Daha önce Çapa'da silahlı saldırıdan kurtulan Ersöz'ün  yattığı Silivri Devlet Hastanesi'nin yoğun bakım servisinde, gardiyan kıyafetli bir kişi, jandarma tarafından yakalanmıştı. Şahsın üzerinden kimlik çıkmayınca jandarmalar durumu polise haber vermiş,  şahsı gözaltına alan polisin yaptığı incelemede şüphelinin ne Silivri'de ne de herhangi bir cezaevinde çalıştığı ortaya çıkmıştı.
BUGÜN
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!