Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Magazin LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ ŞANLIURFA’DA TANITIM OFİSİ AÇTI

LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ ŞANLIURFA’DA TANITIM OFİSİ AÇTI

Giriş Tarihi: 4 Ocak 2013 Cuma 19:35
LEFKE AVRUPA ÜNİVERSİTESİ ŞANLIURFA’DA TANITIM OFİSİ AÇTILefke Avrupa Üniversitesi Doğu ve Güney Doğu Bölgelerin de daha etkin bir şekilde faaliyetlerini, sosyal sorumluluk projeleri, öğrencilerle daha yakın bir iletişim kurmak adına Şanlıurfa merkezli tanıtım ofisini açtı.

Lefke Avrupa Üniversitesinin, Tanıtım Temsilciliğini Eğitimci Mehmet Güneş yürütecek ; geçen günlerde üniversitenin önemli isimler (Basın,Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürü İsmet Gökrem, Öğrenci İşleri Müdürü Hüseyin Eser,T.C. Temsilcilik Koordinatörü Ömer Kale), Şanlıurfa’ya gelerek ,Mehmet Güneş ile anlaştıklarını duyurdular.

Lefke Avrupa Üniversitesi, vakıf üniversitesi olup, ciddi eğitim-öğretim anlayışına sahip bir üniversitedir. Yurt-Kur’un bulunduğu tek Kuzey Kıbrıs üniversitesidir; çok düşük ücretlerle öğrenci alımı yapıyor. Öğretmen çocuklarına , Emniyet Teşkilatı Mensuplarının çocuklarına , Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarına çocuklarına , Kamu-Sen üyelerinin çocuklarına %30 burs veriyor. Üniversite, öğrencilerine %100-%50-%30-%25-%20 burs seçenekleri de mevcuttur, üniversite verdiği bursları, öğrencinin not ortalaması ne olursa olsun bursunu kesmemesiyle dikkat çekiyor.

Hukuk Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Dr. Fazıl Küçük Eğitim Fakültesi,Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,Fen-Edebiyat Fakültesi,Turizm İşletmeleri ve Bilişim Bilimleri Yüksek Okulu, Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu ve Meslek Yüksek Okulunda oluşan yelpazesiyle eğitim-öğretim vermektedir.

1990 yılında kurulan üniversite,dünyaya açılan kapısıyla birçok ülkeden öğrencisi olup, diploması dünya ülkeleri tarafında tanınan önemli bir üniversitedir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com