Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem LAÜ TEMSİLCİLERİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

LAÜ TEMSİLCİLERİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET

Lefke Avrupa Üniversitesi Türkiye Temsilcileri Koordinatörü Ömer Kale ile LAÜ Doğu ve Güneydoğu Bölgeleri Tanıtım Temsilcisi Mehmet Güneş, bölgede önemli temas ve ziyaretlerde bulundular, Erzurum ve Bayburt’ta öğrenciler, veliler, rehber öğretmenlerle bir araya geldiler.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2013 Pazartesi 11:22
LAÜ TEMSİLCİLERİNDEN ÖNEMLİ ZİYARET


Erzurum’daki önemli temasları tamamladıktan sonra Bayburt Belediye Başkanı Hacı Ali Polat’ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette önemli konulara temas edildi, ileri ki dönemlerde Bayburt Belediyesi ile Lefke Avrupa Üniversitesi ile ortak sosyal sorumluluk projeleri yürüteceği bildirildi. Bayburt Belediye Başkanı Ali Polat , Lefke Avrupa Üniversitesinin ciddi, duyarlı, kaliteli geniş vizyonu olan bir üniversite olduğunu dile getirdi. Ömer Kale ile Mehmet Güneş ,’’ LAÜ ile  Bayburt Belediyesiyle yapılacak olan ortak sosyal sorumluluk projelerinde üzerine düşen görevi yapmaya hazır olduğunu’’  bildirdiler.
Kale, ‘’Lefke Avrupa Üniversitesinin burs cenneti olduğunu ve her zaman başarıyı ödüllendiren bir üniversite olduğunu’’ dile getirdi. Güneş şöyle devam etti ,’’ sevgi ve hoşgörünün buluştuğu adres olan Lefke Avrupa Üniversitesinde okumanın bir ayrıcalık olacağını’’ dile getirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com