Advert
Advert
Advert

Laminat Parke Eviniz İçin İdeal Çözümler Demek

Laminat parke, bilindiği üzere, reçine emebilen kağıtların bu işlem sonrası, üretim çeşidine göre dizilip sıcaklık ve basınç yoluyla, birlikte preslenmesi tekniğiyle üretilmiş olan zemin kaplama malzemesidir.

Laminat Parke Eviniz İçin İdeal Çözümler Demek
Laminat Parke Eviniz İçin İdeal Çözümler Demek admin


Laminat parke, bilindiği  üzere, reçine emebilen kağıtların bu işlem sonrası, üretim çeşidine göre dizilip sıcaklık ve basınç yoluyla, birlikte preslenmesi tekniğiyle üretilmiş olan zemin kaplama malzemesidir.
Farklı renk ve desenleriyle her zevk ve beğeniye kolayca hitap edebilenlaminatparkeler, kalitesine ve boyutlarına göre farklı fiyatlarda da olsa, her durumda hâlâ inşaat sektörünün profesyonelleri için en ekonomik alternatiftir.
Laminat parkeler ama klasik ama modern dekorasyon stillerine göre oluşturulacak her tür konsepte uygun ideal seçimler sunabilmektedir. Estetik, fonksiyonel, dayanıklı ve kolay uygulanabilir olma laminat parkelerin en çok tercih edilmesinde etkili olan ana niteliklerdir.
Zemin kaplama malzemeleri arasında en ekonomik ve en sağlıklı ürün durumunda olan laminat parke ekolojik niteliği ile de çağımız insanı ve felsefesine uygun düşmektedir.
Özellikle neme ve çizilmeye karşı dikkatli ve özenli olunması gereken laminat parkenin yıpranmış ve aşınmış kısımlarının yeniden cilalanma imkânı olmadığından laminat parke Ümraniye size uygulama güvencesi vermektedir.
Markalara göre değişebilen ahşap renk ve desenlerine sahip olan laminat parkegenelde çok bilinen renk çeşitleri olarak şu şekilde sıralanabilir: Afzeliaparke çalışması ve rengi, natürel meşe parke rengi, akçaağaç parke rengi, kiraz parke rengi, İtalyan ceviz parke rengi, maun parke rengi, füme meşe parke rengi, elma parke rengi, tik parke rengi, ceviz parke rengi…
Laminat parke Ümraniyebütün bu parke zengin çeşitliliği içinde sizleri bekliyor.

 

Laminat Parke Laminat Parke ile ideal çözümler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
İstanbul'da Urfa sıra gecesi yaptılar!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!
Erdoğan: Mesele şahsım değil hedef Türkiye'dir!