Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
http://www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kuyumcular Odası ve Malatyalılar Derneği'ne Ziyaret

Kuyumcular Odası ve Malatyalılar Derneği'ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 3 Şubat 2011 Perşembe 16:03
Kuyumcular Odası ve Malatyalılar Derneği'ne Ziyaret

Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, STK (Sivil Toplum Örgütleri) ziyaretleri kapsamında Kuyumcular Odası ve Şanlıurfa Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.

     Başkan Yardımcısı M.Emin İzol ile birlikte Kuyumcular Odası’na giden Başkan Fakıbaba’yı Kuyumcular Odası Başkanı İ.Halil Demirkol ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

     Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Kuyumcular Odası Başkanı İ. Halil Demirkol  "Başkan Fakıbaba’nın ziyareti bizleri oldukça sevindirmiştir. Başkanımıza ve ekibine bizde çalışmalarında başarılar diliyoruz. Ziyaret sırasında fikir alışverişinde bulunduk. Sağ olsun Başkanımız da belediye çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirmiştir. Kendisine teşekkür ediyoruz" dedi.

 ŞANLIURFA MALATYALILAR DERNEĞİ’NE ZİYARET

     Kuyumcular Odası’nın ardından akşam saatlerinde Şanlıurfa Malatyalılar Derneği’ne geçen Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba, Malatyalılarla buluştu.

     Şanlıurfa Malatyalılar Derneği’ne iadeyi ziyarette bulunan Fakıbaba, ziyaret sırasında kent merkezinde yürütülen belediyecilik hizmetlerinden bahsetti ve fikir alışverişinde bulundu.

    Belediye Başkanı Fakıbaba, göreve geldikleri günden bu yana geçen 7 yıllık süreçte 30 yıla değer hizmetlere imza attıklarını belirterek, 2011 yılında yapılması planlanan 22’e yakın proje hakkında sohbet etti.

    STK Ziyaretleri kapsamında gerçekleştirilen ziyaretten büyük mutluluk duyduğunu belirten Belediye Başkanı Fakıbaba, kendisini kabul eden 2 Sivil Toplum Kuruluşu Başkanı ve üyelerine minnettarlık duyduğunu söyledi.

    Şanlıurfa Malatyalılar Derneği Genel Sekreteri Hasan Özgün ise Malatyalılar Derneği olarak Başkan Fakıbaba’yı ağırlamaktan büyük mutluluk duydukları belirterek, Urfa’da yürütülen belediyecilik hizmetlerinden memnun olduklarını, bundan sonraki süreçte ise başarılarının devamını diledikleri ifade etti.

www.balikligol.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Arazi sorununu Ankara’ya taşıdılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com