Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Ekonomi KUYAP Toplantısı Şanlıurfa’da Yapılacak!

KUYAP Toplantısı Şanlıurfa’da Yapılacak!

“KUYAP Farkındalığın Arttırılması Toplantısı” Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Giriş Tarihi: 28 Ocak 2014 Salı 11:59
KUYAP Toplantısı Şanlıurfa’da Yapılacak!
Avrupa Birliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse edilen ve 2013 yılı Şubat ayında uygulanmaya başlayan “KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi (KUYAP) toplantısı ” 30 Ocak 2014’ Perşembe günü, Saat: 10.00’da Hilton Garden Inn Hotel’de Odası ŞUTSO ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
KUYAP ile Türkiye’nin 15 ilinde (Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Elazığ, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman) işletme çalışan ve işverenlerinin, insan kaynaklarına yatırım yoluyla küresel ekonomideki değişimlere uyum yeteneklerinin arttırılması hedeflenmekte. Proje kapsamında düzenlenecek olan toplam 15 Farkındalık Arttırma Toplantısı’nın onikincisi, Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.
ÇSGB, AB Türkiye Delegasyonu ve TOBB temsilcileri, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, proje illerinden yetkililer, Şanlıurfa ve komşu illerden çalışan ve işverenler, ilgili diğer paydaşlar ile projeyi yürüten Teknik Destek Ekibi uzmanlarının katılacağı toplantı sonunda, proje ile ilgili katılımcıların görüş ve önerilerini almak amacıyla bir tartışma oturumu gerçekleştirilecek.  
KUYAP, uygulandığı illerde, işletmeleri küresel iş ortamına hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, hem işveren ve çalışanlara genel ve mesleki alanlarda eğitimler verilecek, hem de Ticaret ve / veya Sanayi Odaları’nın eğitim alanında kurumsallaşmaları ve birer eğitim üssü haline gelmeleri yönünde önemli bir adım atılmış olacak.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa'da iş başvuru kuyruğu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com