Advert
Advert
Advert

KUYAP Toplantısı Şanlıurfa’da Yapılacak!

“KUYAP Farkındalığın Arttırılması Toplantısı” Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası (ŞUTSO) ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

KUYAP Toplantısı Şanlıurfa’da Yapılacak!
KUYAP Toplantısı Şanlıurfa’da Yapılacak!
Avrupa Birliği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından finanse edilen ve 2013 yılı Şubat ayında uygulanmaya başlayan “KOBİ Çalışan ve İşverenlerinin Küresel Ekonomideki Değişimlere Uyum Yeteneğinin Arttırılması Projesi (KUYAP) toplantısı ” 30 Ocak 2014’ Perşembe günü, Saat: 10.00’da Hilton Garden Inn Hotel’de Odası ŞUTSO ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.
KUYAP ile Türkiye’nin 15 ilinde (Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri, Van, Kastamonu, Sivas, Samsun, Elazığ, Kars, Erzurum, Kahramanmaraş ve Batman) işletme çalışan ve işverenlerinin, insan kaynaklarına yatırım yoluyla küresel ekonomideki değişimlere uyum yeteneklerinin arttırılması hedeflenmekte. Proje kapsamında düzenlenecek olan toplam 15 Farkındalık Arttırma Toplantısı’nın onikincisi, Şanlıurfa’da gerçekleştirilecek.
ÇSGB, AB Türkiye Delegasyonu ve TOBB temsilcileri, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası, proje illerinden yetkililer, Şanlıurfa ve komşu illerden çalışan ve işverenler, ilgili diğer paydaşlar ile projeyi yürüten Teknik Destek Ekibi uzmanlarının katılacağı toplantı sonunda, proje ile ilgili katılımcıların görüş ve önerilerini almak amacıyla bir tartışma oturumu gerçekleştirilecek.  
KUYAP, uygulandığı illerde, işletmeleri küresel iş ortamına hazırlamayı amaçlamaktadır. Bu kapsamda, hem işveren ve çalışanlara genel ve mesleki alanlarda eğitimler verilecek, hem de Ticaret ve / veya Sanayi Odaları’nın eğitim alanında kurumsallaşmaları ve birer eğitim üssü haline gelmeleri yönünde önemli bir adım atılmış olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Son Dakika! Şanlıurfa'da çok sayıda araç kundaklandı.
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali
Taşeron'nun kadroya geçmesi nasıl olacak? işte son hali