Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane

Ana Sayfa Türkiye Kuvvetli yağışlara dikkat!

Kuvvetli yağışlara dikkat!

Yağışların; Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Antalya, Eskişehir, Bolu, Düzce, Zonguldak, Karabük, Bartın, Ankara ve Uşak'ta kuvvetli olması bekleniyor.

Giriş Tarihi: 20 Kasım 2014 Perşembe 10:36
Kuvvetli yağışlara dikkat!

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan bilgiye göre, Türkiye genelinin parçalı ve çok bulutlu; Marmara, Ege, Batı Akdeniz, İç Anadolu'nun batısı, Batı Karadeniz ile Mersin ve Çorum çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Sakarya, Yalova, Bursa, Bilecik, Kütahya, Manisa, İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Antalya, Eskişehir, Bolu, Düzce, Zonguldak, Karabük, Bartın çevreleri ile Ankara ve Uşak'ın kuzey ve batı kesimlerinde kuvvetli olması bekleniyor. Sabah ve gece saatlerinde yurdun iç ve doğu kesimlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Hava sıcaklığının yağış alan yerlerde yağışla birlikte 4 ila 8 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişikliğin olmayacağı tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle güney yönlerden, sabah saatlerinde Marmara ve Ege'de zamanla İç Anadolu'da kuzey ve kuzeybatı yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Bölgelerde hava:

Marmara: Parçalı ve çok bulutlu; bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; sabah saatlerinde Yalova ve Bursa, öğle saatlerinde Bilecik ve Sakarya çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Ege: Parçalı ve çok bulutlu; bölge genelinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; İzmir, Aydın, Muğla, Denizli, Manisa ve Kütahya ile Uşak'ın kuzey ve batı çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor.

Akdeniz: Parçalı ve çok bulutlu; Batı Akdeniz ile gece saatlerinde Mersin çevrelerinin sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; öğle saatlerinden itibaren Isparta çevreleri ile Burdur ve Antalya’nın doğu kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

İç Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu, bölgenin batı kesimlerinin sağanak yağışlı geçmesi bekleniyor. Yağışların; öğle saatlerinde Eskişehir, akşam saatlerinde ise Ankara'nın kuzey ve batı kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması tahmin edilmektedir.

Batı Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu; bölge genelinin aralıklı yağmur ve sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.Yağışların; öğle saatlerinden itibaren Bolu, Düzce, Zonguldak, Karabük ve Bartın çevrelerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Orta ve Doğu Karadeniz: Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinde Çorum çevrelerinin yağmur ve sağank yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Doğu Anadolu: Parçalı, zamanla çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bu sabah ve gece saatlerinde bölge genelinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Güneydoğu Anadolu: Parçalı ve çok bulutlu geçeceği tahmin ediliyor. Bölgenin doğu kesimleri sabah ve gece saatlerinde yer yer sis ve pus hadisesi bekleniyor.

Bazı illerde hava nasıl olacak?

ANKARA: Kuvvetli sağanak yağışlı 6/16

İSTANBUL: Kuvvetli sağanak yağışlı 14/17

İZMİR: Kuvvetli sağanak yağışlı 16/18

ADANA: Parçalı ve çok bulutlu 11/23

DİYARBAKIR: Parçalı, az bulutlu 4/16

ŞANLIURFA: Parçalı, az bulutlu 10/19

BATMAN: Parçalı, zamanla çok bulutlu 6/17

VAN: Parçalı, zamanla çok bulutlu- sisli 0/10 (İLKHA)






YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com