Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem “Kutsal Emanetlerimiz Yetimler”

“Kutsal Emanetlerimiz Yetimler”

Ay ışığım Derneği Gençlik Komisyonu tarafından organize edilen 3. Hizmet Buluşmamızda Kutsal Emanetlerimiz Yetimler Konu program 25 Mart Akşamı Urfa cıty Avm Nikâh Salonunda gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 26 Mart 2013 Salı 21:29
“Kutsal Emanetlerimiz Yetimler”


Programa Aziz Hoca, Seyda Ahmet, Siyer araştırmaları vakfı kurucuları, Dernek idari kadrosu ve çok sayıda gönüllünün katılımıyla başladı.
Kuran tilavetiyle başlayan ve program içerisinde yılın yetim babası olan Murat DEVECİ ve yılın yetim annesi olan Tahire YILDIZ Hanımefendi’ye Plaketler takdim edildi. Dernek Genel Başkanı ve Gençlik Komisyon başkanı kısa bir konuşma yaparak Programa katılanlara teşekkür etti. Dernek tanıtım vtr’si izlendi ve Muhammed Emin YILDIRIM Hocanın “Kutsal emanetlerimiz yetimler” konulu konuşmayı yaptı ve şu noktalara dikkat çekti:
“Yetim denilince ilk akla gelen zaten resulullah (s.a.v) ve İslam’da yetime düşküne yardım etmek onların hacetini gidermek çok önemli bir meseledir. Ve bir aidat verip bir şeyler yapmak değil herkes her ne şart da olursa olsun elinden geleni yapmalı ve yetime öksüze sahip çıkmalı diyerek İslam’ın ve Müslümanların daha özverili çalışması gerektiğini vurguladı.”
Ay ışığım Derneği Genel Başkanı İbrahim Halil URAL Bu programa destek veren herkese teşekkür etti ve bir dahaki programımızdın Darul Ferhan’da olması ümidiyle program sonlandırıldı…

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Emniyeti kaçakçılara geçit vermiyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com