Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Kültür Sanat Kütahyalı; Kadir korkup kaçtı

Kütahyalı; Kadir korkup kaçtı

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2010 Salı 06:15
Kütahyalı; Kadir korkup kaçtı

Kadir İnanırın Ahmet Kayaya çatal atılması olayı için Orada değildim, Benim olduğum yerde arkadaşıma kim yanlış yapabilirdi? 3-5 yavşak zibidinin haddine mi dostuma çatal atmak sözlerine Kütahyalıdan sert cevap:

Kadir İnanır geçen hafta yaptığı açıklamada 1999da Magazin Gazetecileri Derneğinin gecesinde Ahmet Kayaya yapılan saldırıda orada değildim. O sırada salonda yoktum. Benim olduğum yerde arkadaşıma kim yanlış yapabilirdi? 3-5 yavşak zibidinin haddine mi dostuma çatal atmak demişti.
 
Gazeteci-televizyoncu Rasim Ozan Kütahyalı, Kanaltürkteki 2. Sayfada Kadir İnanırla ilgili çarpıcı bir itirafta bulundu. Rasim Ozan Kütahyalı, Kadir İnanırı yalanlayarak şunları söyledi:

Ahmet Kayaya yapılan linç girişiminin hiçbir yerde yayınlanmamış ham bandını defalarca izledim. Ahmet Kaya sahneye çıkıyor, ödülünü alıyor, Kürtçe albüm çıkartacağını söylüyor. Salonda gerilim başlıyor. Sonra sahneden inip Kadir İnanırın masasına gidip elini tutuyor. Birkaç dakika içinde kıyamet kopuyor. Kadir İnanır resmen orada! Gerginliği görüyor. O anda salonda olmaması imkansız. Ahmet Kayaya yuh çekilirken masasında oturuyor.

kullanŞimdi Orada değildim diye sallamasın. Resmen korkmuş. Mertçe korktuğunu söylesin. Rambo musun sen? 60 yaşını geçtin. Bu açıklamana herkes kahkahayla gülüyor. O günlerde ortam oydu, kahramanlık yapamazdık diye açıklasa daha samimi olurdu. Eğer kahramanlık yapmak istiyorsa o söz ettiği 3-5 zibididen şimdi hesap sorsun bakalım! Bence Kadir İnanır korkak ya da alçak olma korkusu arasında sıkışıp kaldığı için şimdi böyle açıklamalar yapmak zorunda hissetti kendini. Biz ondan olaylar patlak verirken Yapmayın, kendinize gelin arkadaşlar diye karşı çıkmasını beklerdik. İşte o zaman kendisine Kahraman derdik.

O gün kahramanlık yapan yalnızca 2 kişi vardı. Biri Mehmet Aslantuğ diğeri de Savaş Aydı. Ahmet Kayanın önünde siper oldular, salonu yatıştırmaya çalıştılar. Bazıları gibi salondan sıvışmadılar. haber7.com

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Şanlıurfa Valiliği derneklerle toplantı yaptı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com