Şanlıurfa özel şanmed hastanesi, şanmed hastane
www.metrolife.com.tr/

Ana Sayfa Gündem Kuruluşunun 174. yılında 174 Müşteriye ödül!..

Kuruluşunun 174. yılında 174 Müşteriye ödül!..

Kuruluşunun 174. yıl kutlayan Şanlıurfa PTT Müdürlüğü 23 Ekim 2014 Perşembe Günü 174. Müşteriyi ödüllendirecek.

Giriş Tarihi: 23 Ekim 2014 Perşembe 09:54
Kuruluşunun 174. yılında 174 Müşteriye ödül!..


PTT Kurumunun Posta havalesi ve posta çeki işlemlerinde, İnternet ortamında iş ve işlem takibine imkan veren yenilikler yanında, 100' ü aşan banka ve fınans kuruluşu işlemleri, normal ve tüm GSM Telefonları, Su, Elektrik, HGS, Pttcell, ePttAVM, PttKep Bağ-Kur sigorta pirim tahsilatları ile emekli maaş ödemeleri 2022 sayılı kanun çerçevesinde ödenmekte olan maaş ödemeleri ile öğrenci ödemeleri Şartlı nakil transferiyapan PTT Genel Müdürlüğü halkın takdirini topluyor.
Posta ve Bankacılık alanındaki yeniliklere lojistik hizmetlerini de katan PTT kargo /kurye ve Hızlı tebligat hizmet çeşit ve kalitesini artırıp, yükseltmiştir.
Bu gün için Şanlıurfa il merkezinde Hızlı tebligat servis hizmeti ile aynı şehir içinde 1 gün şehirler arasında bu hizmete açık yerlere 2 gün de gönderiler yerine ulaştırılırken kargoda varış yeri mesafesine göre gün +1,2,3,yaklaşımı dahilinde hizmet verilmektedir.
Ayrıca Ülkemiz insanına, her şart ve zamanda en kaliteli hizmetleri sunmaya devam edeceğimizi, PTT de yeniliklerin bitmeyeceğini bildirirken, her zaman güven dolu duygularla bütün bu özellikleri paylaşmanın gururu ve sevincini bize yaşattıkları için müşterilerimize teşekkürlerimizi bildirir, bizlere yön gösterecek olan taleplerini bekleriz.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Şanlıurfa organize sanayi müdürlüğü, yatırım için herşey hazır
Bu habere de bakabilirsiniz

Eyyübiye Yenice'de yolu trafiğe kapattılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, hiçbir şekilde basılı ya da elektronik bir ortamda (CD, Internet vs.) kaynak gösterilse bile izin alınmadan kullanılamaz. © Copyright 2015 Balikligol.com